Xi

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Lucy Cripps

   (1 produktów)

  Dinozaury. Podświetl i Odkryj

  (okładka okładka okładka okładka twarda)

  23,09 
  Wysyłka dzisiaj

  Lucy Cripps

  Lucy Cripps to brytyjska graficzka i ilustratorka. Ukończyła projektowanie graficzne oraz ilustratorstwo na Nottingham Trent University. Słynie głównie z ilustracji wykonanych do książek dla dzieci, ale ilustruje również książki dla dorosłych czytelników. Ponadto tworzy projekty graficzne dla firm i prywatnych klientów oraz wykonuje kartki okolicznościowe.

  Lucy Cripps to artystka zainteresowana różnymi formami działalności artystycznej. Zajmuje się nie tylko projektowaniem graficznym, ale także malarstwem. Za swoją twórczość zdobyła srebrną nagrodę Creative Conscience 2017 w kategorii Ilustration and Animation. Czytelnikom jest znana głównie dzięki barwnym ilustracjom z książek dla dzieci.

  "Podświetl i Odkryj. Dinozaury" - to książka o dinozaurach, dzięki której dziecko może poczuć się jak prawdziwy odkrywca! Krótkie opisy każdego gatunku, opracowane przez Sarę Hurst, zostały wzbogacone o barwne ilustracje, przygotowane przez Lucy Cripps. Rysunki zostały pokryte specjalną powłoką, zmieniającą wygląd pod wpływem światła z latarki. Czytelnik świeci prosto na powierzchnię kartki i widzi ukryte elementy. Kolorowa ilustracja stopniowo odkrywa różne tajemnice świata dinozaurów, prezentując niewidoczne w zwyczajnym świetle szczegóły. Nietypowa forma tej książki oraz fantastyczne ilustracje brytyjskiej artystki sprawiają, że to znakomita propozycja dla wszystkich miłośników dinozaurów, którzy szukają oryginalnych pomysłów.

  Ładowanie...