Xi

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Carron Brown

   (3 produktów)

  Ludzkie ciało. Podświetl i Odkryj

  (okładka okładka okładka okładka twarda)

  23,19 
  Wysyłka dzisiaj

  Na placu budowy. Podświetl i Odkryj

  (okładka twarda)

  23,69 
  Wysyłka dzisiaj

  Carron Brown

  Carron Brown jest brytyjską autorką edukacyjnych książeczek dla dzieci. Urodzona w szkockim Inverness, od najmłodszych lat wykazywała dużą wrażliwość na piękno natury: pasję przyrodniczą zaszczepili jej rodzice, którzy chętnie obserwowali ptaki w górach, lasach, na mokradłach i torfowiskach. Brown ukończyła edytorstwo na Napier University, a karierę w branży rozpoczęła od redakcji literatury faktu dla dzieci.

  Największą popularność przyniosła jej interaktywna publikacja "Podświetl i Odkryj. Ludzkie ciało", oparta na technologii transparentnych stron: po podświetleniu od spodu (np. latarką) na kartach książki uwidaczniają się ukryte obrazki przedstawiające szczegóły anatomii człowieka. Brown wydaje także książki w języku angielskim: "On The Plane" pomaga prześledzić dziecku kolejne etapy podróży samolotem, natomiat "On The Space Station" odkrywa przed małymi czytelnikami realia pobytu na stacji kosmicznej.

  Praca związana z literaturą była marzeniem Carron Brown od dzieciństwa. Dodajmy, że spełnionym w 100% - pisaniem i redakcją tekstów autorka zajmuje się już od 20 lat. Jak sama mówi, najbardziej komfortowo czuje się pisząc na łonie natury - szczególnie upodobała sobie swój prywatny ogród w londyńskiej dzielnicy West Norwood, regularnie odwiedzanym przez wiewiórki, liczne gatunki ptaków i lisy. Oprócz literatury żywo interesuje się fotografią, lubi rowerowe wycieczki i biwakowanie pod gołym niebem.

  Ładowanie...