Xi

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Rachael Saunders

   (1 produktów)

  Podświetl i Odkryj. Ludzkie ciało

  Carron Brown, Rachael Saunders

  (okładka twarda)

  27,19 
  Wysyłka dzisiaj

  Rachael Saunders

  Pochodząca z Hampshire w Wielkiej Brytanii Rachael Saunders jest ilustratorką pełną pasji do opowiadania historii i projektowania oryginalnych postaci. Jej charakterystyczna, pogodna i pełna radości praca obejmuje obszar od świata literatury dziecięcej, animacji, aż do projektowania gadżetów i torebek.

  Od zawsze dużym zainteresowaniem darzyła bogatą estetykę książek dla dzieci z lat 60. Jej prace podążając za tymi upodobaniami eksplorują kolor, kształt i fakturę w żywy i humorystyczny sposób. Od ukończenia Falmouth University w 2014 roku pracowała z wieloma międzynarodowymi klientami i wydawnictwami, w tym z The Wall Street Journal, Radley i Walker Books. Rachael od najmłodszych lat zawsze uwielbiała rysować, jest więc niezwykle szczęśliwa, że z pasji mogła uczynić sposób na życie, który dał jej również możliwość zawodowego rozwoju umiejętności.

  Najbardziej znana z serii „Go Wild” we współpracy z Nosy Crow i National Trust. Zilustrowała także kilka innych książek dla dzieci, w tym "Boom Bang Royal Meringue" i "Fidget the Wonder Dog". Czytelnicy w Polsce mogą podziwiać jej ilustracje w książkach: "Podświetl i Odkryj. Ludzkie ciało" oraz "Rezerwacie wymarłych stworzeń". Kiedy nie tworzy pięknych, niezwykłych ilustracji, można ją znaleźć, pijącą duże ilości herbaty lub gubiącą się w New Forest, podczas spacerów ze swoim psem.

  Ładowanie...