Xi
cofnij do Zwierzątka

Kategorie

Zakres cenowy


Ocena

Maskotki króliki

 (0 produktów)

Przykro nam, ta kategoria nie zawiera żadnych produktów.

Pluszowe króliki dla najmłodszych dzieci

W tej kategorii znajdziesz pięknie zaprojektowane maskotki. Z pewnością spodobają się tym dzieciom, które bardzo lubią wesołe króliczki. Wykonane z miękkiego materiału produkty ukołyszą do snu i wprowadzą w domu miły nastrój. Kolorowe, puchate i pełne charakterystycznego wdzięku maskotki wyróżniają się wśród innych zabawek i pięknie ozdabiają dziecięcy pokój. Dziecko wybierze ulubioną kolorystykę. Kto powiedział, że króliki nie mogą być różowe? Niektóre są bardzo puszyste, a inne wyglądają jak prawdziwe zwierzęta. Szczegółowe wykonanie sprawia, że takiego króliczka po prostu chcę się przytulić. W tej kategorii z pewnością nie zabraknie ciekawych propozycji, przeznaczonych nawet dla najbardziej wybrednych miłośników zwierząt. Wybierzcie ulubioną maskotkę oraz zaproście do domu wesołego królika!

Maskotka królik z różnymi dodatkami

Prezentowana kategoria zawiera rewelacyjnie zaprojektowane maskotki, które są wyposażone również w różne dodatki. Sympatyczny króliczek może być ciekawą ozdobą plecaka lub torby. Charm to miękka zawieszka dla każdego dziecka lubiącego puchate króliki. Niektóre mają dołączone domki lub ubranka. Natomiast produkty na baterie wesoło kicają po całym domu! Warto sprawdzić również znakomitą Usypiankę, która wprowadzi dziecko w wesoły nastrój, uspokajając przed snem. Specjalna playlista zawiera kołysanki i spokojne piosenki. Co więcej, praktyczna aplikacja Smart Connect umożliwia rodzicom zmienianie ustawień bez zakłócania snu dziecka. Dodatkowo zawiera specjalne podświetlenie. Królik jest miękki w dotyku, więc dzieci chcą go przytulić, a następnie razem z tym przyjacielem wyruszyć w świat miłych snów. Dzięki tej kategorii łatwo znajdziesz maskotkę z ciekawym wyposażeniem, które docenią także rodzice.

Pluszak królik pomagający w rozwoju dziecka

Dla dzieci lubiących króliki maskotki z tej kategorii zapewniają świetną okazję do ćwiczenia różnych umiejętności. Produkty uwzględniające potrzeby i możliwości poznawcze najmłodszych użytkowników wspierają dziecięcy rozwój w praktyczny sposób. Uczą nie tylko okazywania emocji. Miękki materiał oraz różne kształty pomagają w ćwiczeniu dotyku i rozpoznawania obiektów. Dźwięki oraz wesołe piosenki rozwijają słuch i uczą podstawowych słów. Okazuje się, że nawet prosta maskotka jest znakomitym produktem edukacyjnym, dzięki któremu dzieci poznają świat. W tej kategorii znajdziesz również inne zwierzęta. Z łatwością możesz wybrać odpowiedni produkt, dopasowany do określonego wieku dziecka. Przytulanki są dostępne w różnych rozmiarach, formach oraz kolorystyce. Zbierzesz nawet całą ich kolekcję. Zwróć uwagę również na bajkowe króliki. To piękna ozdoba, dobrze prezentująca się nie tylko w dziecięcym pokoju. Dzięki temu królikowi wprowadzisz miły nastrój i wrócisz myślami do czasów dzieciństwa. Patrząc na pięknie wykonaną maskotkę, po prostu ciężko powstrzymać uśmiech. Kto powiedział, że maskotki muszą być tylko dla dzieci? Produkty z tej kategorii przeznaczone są dla osób w różnym wieku!

Ładowanie...