Xi
moja lista
zaloguj
koszyk (0) | 0,00 PLN

Kategorie

   • Maty edukacyjne (91)

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Maty edukacyjne

   (91 produktów)

  Mata piankowa. Zwierzęta

  26,89 
  Wysyłka dzisiaj

  Mata edukacyjna. Wesołe podwórko

  313,39 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Puzzle piankowe. Krab

  9,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Puzzle piankowe - żabka

  9,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Artyk. Wesoły stoliczek dla maluchów

  66,29 
  Wysyłka dzisiaj

  Biurko edukacyjne BING. LISCIANI. 75874

  158,79 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Puzzle piankowe. Rybka

  9,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Puzzle piankowe

  24,19 
  Wysyłka dzisiaj

  Stolik edukacyjny

  259,89 
  Wysyłka dzisiaj

  Kierownica dla niemowląt

  68,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Stolik z rzutnikiem

  51,69 
  Wysyłka dzisiaj

  Mata edukacyjna dla niemowląt 5w1

  166,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Mata dla maluszka

  100,29 
  Wysyłka dzisiaj

  Mata dla maluszka

  100,29 
  Wysyłka dzisiaj

  Puzzle piankowe. Ważka

  9,99 
  Wysyłka dzisiaj

  ASKATO. Puzzle piankowe, 36 elementów

  103,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Mata wielofunkcyjna dla maluszka

  192,19 
  Wysyłka dzisiaj

  Mata piankowa

  107,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Stolik edukacyjny z sorterem

  89,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Mata piankowa. Pojazdy

  27,49 
  Wysyłka dzisiaj

  Pianino podłogowe. Zwierzęta domowe

  41,59 
  Wysyłka dzisiaj

  Mata budowa 120cmx10cmx3mm

  41,49 
  Wysyłka dzisiaj

  Nocnik grający 3w1. Niebieski

  95,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Traktor z łyżką

  63,59 
  Wysyłka dzisiaj

  Multifunkcyjny stoliczek edukacyjny 2w1

  68,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Poduszka Kotek

  82,59 
  Wysyłka dzisiaj

  Wisząca figurka Tęcza

  65,79 
  Wysyłka dzisiaj

  Piłka odkrywców Myszka Merle i Smok Duri

  57,59 
  Wysyłka dzisiaj

  Piłka odkrywców. Kolory

  63,49 
  Wysyłka dzisiaj

  Mata edukacyjna z piłkami

  153,69 
  Wysyłka dzisiaj

  Mata edukacyjna dla niemowląt z piłeczkami

  202,19 
  Wysyłka dzisiaj

  Podkładka silikonowa Krokodyl szara

  29,69 
  Wysyłka dzisiaj

  Mata piankowa. Cyfry

  28,30 
  Wysyłka dzisiaj

  Pojazdy w torbie 6 szt

  44,29 
  Wysyłka dzisiaj

  Mata edukacyjna dla niemowlaka

  W tej kategorii znajdziesz rewelacyjne produkty edukacyjne, które wpływają na prawidłowy rozwój dziecka i zapewniają dużo radości. Mata do zabawy dla niemowlaka to świetny sposób, by zająć najmłodsze dzieci ciekawymi ćwiczeniami. Kolorowe przedmioty zawierają wiele ruchomych elementów, które wydają przyjemny dźwięk. Dziecko może leżeć w środku, machając rączkami oraz chwytać ciekawe obiekty umieszczone nad jego głową. Ruchome elementy dzwonią, przyciągając uwagę i wpływając na słuch. W ofercie umieszczono zróżnicowane wzory. Mogą to być wodny świat, wesołe misie, drogi dla aut, kolorowe owoce oraz sympatyczne postacie. Co więcej, wybierzesz produkt w formie dopasowanej do potrzeb dzieci w różnym wieku. Warto zwrócić uwagę na wersje z barierkami, zabezpieczające przed ześlizgnięciem się dziecka. Miękkie obramowanie jest bezpieczne dla najmłodszych użytkowników i naprawdę miłe w dotyku.

  Maty edukacyjne pobudzające rozwój zmysłów

  Prezentowane w tej kategorii produkty wpływają na poprawny rozwój dziecięcych zmysłów. Pobudzają wzrok, słuch i dotyk, a przy tym dają dużo radości. Mata edukacyjna Kinderkraft to jedna z propozycji wyposażonych w wiele ciekawych dodatków. Zawiera szeleszczącą książeczkę, lustro, gryzaczki, a nawet piszczącego tygryska oraz dzwoniącego słonia. Wszywki na powierzchni produktu ułatwiają dowolne rozmieszczenie dodatków. Natomiast wygodna poduszka pomaga dziecku leżącemu na brzuchu. W opakowaniu znajdziesz również 20 piłek w 4 kolorach, które są świetne dla trochę starszych dzieci. Ponadto 6 kolorowych ścianek ozdobiono różnymi historiami, dodatkowo przyciągając uwagę dziecka. Cały zestaw można bardzo łatwo złożyć i przetransportować w inne miejsce. Produkty z tej kategorii są trwałe oraz nie przecierają się szybko. Warto podkreślić również, że dobrze izolują od podłogi. W ofercie znajdziesz także wersję z bardzo prostą kolorystyką, przeznaczoną dla najmłodszych dzieci.

  Mata interaktywna dla dzieci

  Produkty z tej kategorii zapewniają dobre wsparcie w rozwoju umiejętności manualnych i koordynacji wzrokowo-ruchowej. Ponadto uderzając w zawieszone obiekty dziecko pobudza różne mięśnie. Wersje muzyczne mają wbudowaną funkcję odtwarzania dźwięków, dodatkowo ćwicząc słuch dzieci. Kostki, piłki oraz paski pomagają w nauce rozróżniania obiektów. Co więcej, zostały wykonane z materiałów o różnej powierzchni, dostarczając więcej bodźców. To świetna okazja, by codziennie wzmacniać rozwój poznawczy. Odpinane elementy można bardzo łatwo przestawić, gdy dziecko trochę urośnie. Mały odkrywca z pewnością będzie zainteresowany szarpaniem, rzucaniem i przekładaniem różnych elementów. Miękkie obiekty są bezpieczne dla dzieci. Warto zwrócić uwagę również na motywy graficzne. Kolorowe zwierzęta przyciągają wzrok oraz zachęcają do dotykania powierzchni produktu. Natomiast starsze dzieci z pewnością docenią wersje z drogami, po których będą jeździć ulubionymi autkami.

  Mata edukacyjna dla dzieci przeznaczona do układania

  Ciekawą propozycją są również miękkie puzzle piankowe. Po ułożeniu tworzą kolorową i bezpieczną powierzchnię izolującą od zimnej podłogi. Ten świetny produkt jest wykonany z miękkiej w dotyku pianki. Pomaga ćwiczyć spostrzegawczość, analityczne myślenie, porównywanie kształtów oraz rozpoznawanie kolorów. Jest łatwy w czyszczeniu, a po zabrudzeniu wystarczy przetrzeć jego powierzchnię. Mata piankowa może mieć aż 72 elementy z różnymi owocami, warzywami lub pojazdami. Warto zwrócić uwagę również na antypoślizgową powierzchnię. Dzięki temu dziecko nie przewróci się łatwo, a produkt nie będzie nadmiernie zmieniał położenia w pokoju. Puzzle piankowe można dopasować w różny sposób, pobudzając wyobraźnię i zachęcając do eksperymentowania. W tej kategorii umieszczono wersje odpowiadające na potrzeby dzieci w różnym wieku, a solidne wykonanie zapewnia długie oraz bezpieczne użytkowanie prezentowanych produktów.

  Ładowanie...