Xi
cofnij do Nauka języków

Kategorie

Dostępność

Zakres cenowy


Okładka

Wydawca

  Autorzy

   Ocena

   Niemiecki - książki do nauki języka

    (437 produktów)

   365 niemiecki na każdy dzień

   (okładka miękka)

   43,59 
   Wysyłka 24 godziny

   Niemiecki nie gryzie! Poziom A1-A2

   (okładka miękka)

   32,69 
   Wysyłka 24 godziny

   Niemiecki w tłumaczeniach. Sytuacje. Wydanie 2

   (okładka miękka)

   28,79 
   Wysyłka 24 godziny

   Język niemiecki. Repetytorium. Formuła maturalna od 2023 roku

   (okładka miękka)

   81,33 
   Wysyłka 24 godziny

   Po prostu mów! Język niemiecki bez gramatyki

   (okładka miękka)

   34,59 
   Wysyłka 24 godziny

   Niemiecki. Słowo do słowa A1

   (okładka miękka)

   31,69 
   Wysyłka 24 godziny

   Niemiecki kryminał z ćwiczeniami. Wo ist Sina?

   (okładka miękka)

   21,79 
   Wysyłka 24 godziny

   Niemiecki. Kryminał z ćwiczeniami. Flirts. Flirt

   (okładka miękka)

   20,99 
   Wysyłka 24 godziny

   Niemiecki Fiszki PLUS dla początkujących 1

   (okładka twarda)

   37,39 
   Wysyłka 24 godziny

   Rozmówki polsko-niemieckie ze słowniczkiem

   (okładka miękka)

   11,79 
   Wysyłka 24 godziny

   Niemiecki Trening A2

   (okładka miękka)

   36,59 
   Wysyłka 24 godziny

   Niemiecki. Krok po kroku. Poziom A1-B1

   (okładka zintegrowana)

   48,49 
   Wysyłka 24 godziny

   Mit Erfolg zum Goethe-Zertifikat B2 UB + kod

   (okładka miękka)

   111,19 
   Wysyłka 24 godziny

   Wielka gramatyka języka niemieckiego

   (okładka miękka)

   38,09 
   Wysyłka 24 godziny

   Po prostu mów! 2 Język niemiecki bez gramatyki

   (okładka miękka)

   25,99 
   Wysyłka 24 godziny

   Książki do nauki niemieckiego

   W tej kategorii znajdziesz wiele ciekawych podręczników i innych materiałów edukacyjnych opracowanych dla odbiorców poznających język niemiecki. "Menschen" jest znanym podręcznikiem, który znalazł swoje miejsce w wielu szkołach. To jednak nie tylko propozycje przeznaczone dla uczniów, ale także dla osób zajmujących się profesjonalnie wykonywaniem tłumaczeń. "Niemiecki w tłumaczeniach. Słownictwo 1" zawiera 52 tematy z charakterystycznymi słowami, dzięki czemu nie musisz szukać ich wszystkich w słowniku. Ponadto zwróć uwagę na praktyczne wskazówki, ułatwiające przypomnienie sobie, jak unikać najczęstszych błędów językowych. Kategoria nie kończy się jednak na typowych podręcznikach oraz poradnikach. Książki do samodzielnej nauki niemieckiego zostały opracowane z niezwykłą dbałością o szczegóły, więc możesz nawet ćwiczyć w warunkach domowych bez dodatkowej pomocy nauczyciela!

   Nauka języka niemieckiego dla każdego ucznia

   Myślisz, że język niemiecki jest zbyt trudny? Sprawdź, jak łatwo możesz się go nauczyć! W tej kategorii czekają niezwykłe propozycje, znacznie usprawniające poznawanie nawet najtrudniejszych zagadnień gramatycznych. Wypróbujesz kurs przygotowany przez kogoś popularnego, jak chociażby Beata Pawlikowska? Z pewnością dla wielu osób będzie to świetna przygoda! Wolisz poszukać czegoś nietypowego? Teraz możesz uczyć się, przy okazji odkrywając ciekawą opowieść. "Wo ist Sina?" to prawdziwy kryminał, a dodatkowo jest podręcznikiem! Dzięki niemu rozwiązujesz tajemniczą sprawę kryminalną, poznając przy tym wiele nowych słów lub zwrotów. 80 ćwiczeń uzupełniających ciekawą historię przekonuje czytelnika, że nauka jest prawdziwą przyjemnością. Natomiast jeżeli szukasz praktycznego podsumowania swoich lekcji, sprawdź "Duży słownik obrazkowy", w którym znajduje się aż 14 000 różnych haseł! Bardzo dobrze zorganizowana zawartość i przekazywanie wiedzy poprzez obrazy to znakomity sposób na zapamiętywanie nawet najtrudniejszych słów. Dzięki odpowiednio dobranym ilustracjom z pewnością nie będzie to trudne. Najlepsza książka do nauki niemieckiego nie musi być podręcznikiem!

   Nauka niemieckiego od podstaw

   Jeżeli dopiero zaczynasz naukę, wybierz ulubioną propozycję dla początkujących. Na pewno znajdziesz ich wiele! To nie tylko podręczniki, ale także praktyczne słowniki. Książka obrazkowa będzie dobrym uzupełnieniem lekcji. Są tutaj również karty, gry, wzory wypowiedzi i zbiory ćwiczeń, dzięki którym sprawdzisz swoje umiejętności. Zwróć uwagę na propozycje zawierające profesjonalne oraz specjalistyczne słownictwo. Nie potrzebujesz poznawać języka niemieckiego szczegółowo, a po prostu szukasz odpowiednich słów? Niektóre pozycje zostały przygotowane właśnie dla takiego odbiorcy! Książki oraz materiały edukacyjne przeznaczone dla dzieci sprawdzają się w szkole lub w warunkach domowych. Dzięki nim dziecko może ćwiczyć nawet w domu, nie wymagając do tego pomocy nauczyciela. W tej kategorii zamieszczono nawet propozycje dla najmłodszych i najbardziej niecierpliwych uczniów, więc każdy znajdzie tu coś dla siebie!

   Najpopularniejsze serie w kategorii Niemiecki - książki do nauki języka:

   Ładowanie...