Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Schritte International Neu

 (13 produktów)

Schritte International Neu

Seria nowoczesnych podręczników do języka niemieckiego!

Schritte International Neu to seria interaktywnych kursów, które udowadniają, że języka niemieckiego może spróbować nauczyć się każdy! Nowe wydanie zawiera odświeżone opracowanie graficzne i nowoczesne materiały, pomagające w rozwijaniu umiejętności językowych. Dodatkowe zadania indywidualizujące lekcję, filmy oraz piosenki wspaniale uzupełniają szczegółowe podręczniki, w praktyczny sposób wyjaśniające wszystkie prezentowane problemy językowe.

Aplikacja na urządzenia mobilne ułatwia poznawanie języka niemieckiego i używanie go w codziennym życiu. Sprawdź różne ćwiczenia, wymowę słów oraz najczęściej używane zwroty! Znajdziesz tu nie tylko proste słownictwo, dobre do wykorzystania podczas zwykłych zajęć, ale także specjalistyczne nazwy, z których korzystają wybrane grupy zawodowe. Podręczniki umożliwiają realizację szkolnej podstawy programowej i sprawdzają się na indywidualnych kursach. Zwróć uwagę, że seria Schritte International Neu została przygotowana przez doświadczonych niemieckich autorów, zapewniających wysoką jakość nauczania języka. Zawartość materiałów pogrupowano w taki sposób, by zachować równowagę między poznawaniem nowych tematów, a ich utrwalaniem.

Dzięki udostępnianym płytom CD i DVD możesz odtworzyć podczas lekcji filmy oraz nagrania dźwiękowe. To szeroka biblioteka ułatwiająca uczenie wielokanałowe. Na oficjalnej stronie znajdziesz ponadto dodatkowe materiały, przeznaczone do darmowego pobierania. Podręczniki zostały przygotowany w taki sposób, by dopasować tematy do poziomu zaawansowania uczniów. Co więcej, są uzupełnione o zbiory ćwiczeń, ułatwiające zapamiętywanie nowych informacji. Wybierz odpowiednią część z serii i ucz języka niemieckiego sprawnie oraz bez problemów!

W serii znajdziesz podręczniki i zbiory ćwiczeń:

Martwisz się, że język niemiecki jest zbyt skomplikowany? Wypróbuj książki z tej serii i zobacz, jak łatwo zaczniesz używać niemieckich słów! Dzięki tym podręcznikom szybko dopasujesz ćwiczenia do poznawanej tematyki, a dodatkowe nagrania oraz ilustracje zapewnią, że sprawniej zapamiętasz wybrane zagadnienia. Poznaj nowe słowa, posłuchaj ich wymowy, a następnie po prostu zacznij rozmawiać po niemiecku!

Ładowanie...