Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Welttour Deutsch

 (7 produktów)

Welttour Deutsch 3. Podręcznik do języka niemieckiego dla liceów i techników

(okładka miękka)

Welttour Deutsch

54,29 60,50 zł −10%
Wysyłka 24 godziny

Welttour Deutsch 3. Zeszyt ćwiczeń do języka niemieckiego dla liceów i techników

Welttour Deutsch

37,69 39,50 zł −5%
Wysyłka 24 godziny

Welttour Deutsch 1. Zeszyt ćwiczeń do języka niemieckiego dla liceów i techników

(okładka miękka)

Welttour Deutsch, Welttour

35,29 39,50 zł −11%
Wysyłka 24 godziny

Welttour Deutsch 1. Podręcznik do języka niemieckiego dla liceów i techników

(okładka miękka)

Welttour Deutsch, Welttour

53,99 60,50 zł −11%
Wysyłka 24 godziny

Welttour Deutsch

Welttour Deutsch to propozycja wydawnictwa Nowa Era przeznaczona do nauki języka niemieckiego dla szkół średnich po ośmioletniej szkole podstawowej. Zgodna z nową podstawą programową z 2019 roku, zastąpiła poprzednią edycję Meine Welttour Deutsch, która przeznaczona była dla uczniów kończących gimnazjum.

Nowoczesne podejście do nauki języka obcego, to klucz do sukcesu serii Welttour Deutsch. Już od pierwszych lekcji uczniowie skupiają się na rozwijaniu, a następnie doskonaleniu kompetencji związanych z komunikacją językową, niezależnie od poziomu zaawansowania. Dla wyrównania różnic w poziomach przygotowane zostały znajdujące się na początku każdej części, specjalne lekcje – STARTER. Podręczniki zawierają kody QR, dzięki czemu uczniowie mają stały dostęp do wszystkich materiałów audio wykorzystywanych podczas zajęć.

Każdy rozdział podzielony został na cztery lekcje o takim samym układzie komponentów. Składają się na nie sekcje –czytanie, słuchanie i gramatyka. Każda lekcja znajduje się na dwóch, sąsiadujących ze sobą stronach i kończy się krótką ewaluacją. Obszerniejsze zagadnienia powtórzeniowe umieszczone zostały na końcu rozdziału. Uczniowie znajdą tam podsumowanie gramatyczne – Grammatik EXTRA, składający się z części pisemnej i ustnej Deutschtraining oraz zbiór słówek Wortschatz und Kommunikation. W tej części zawarte zostały także różne, przydatne w nauce język Dobre Rady obejmujące praktyczne wskazówki ułatwiające zapamiętywanie omawianych zagadnień.

Podręcznikom Welttour Deutsch towarzyszą kompatybilne zeszyty ćwiczeń. W 100% odzwierciedlają układ i treść książki. Pomagają utrwalać i rozszerzać poruszane na lekcjach zagadnienia zarówno językowe, jak i gramatyczne. Dzięki QR kodom młodzież ma dostęp do filmów tłumaczących zagadnienia związane z gramatyką czy budową zdań w języku niemieckim. Kody te zawierają również dostęp do bogatej bazy materiałów i zadań interaktywnych ułatwiających naukę. Poszczególne rozdziały w zeszytach ćwiczeń kończą sekcje Abitraining do powtórzenia wiadomości z danej partii materiału oraz wskazówki służące do przygotowania do egzaminu maturalnego – Tipps fürs Abitur.

Cała seria Welttour Deutsch pozwala nie tylko na efektywną naukę języka niemieckiego, ale gwarantuje także solidne przygotowanie do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym z tego języka.

Ładowanie...