Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Podręczniki i ćwiczenia do niemieckiego

 (413 produktów)
?

Direkt plus 1b. Podręcznik wieloletni. Język niemiecki

(okładka miękka)

30,29 
Wysyłka 24 godziny

Niemiecki. Krok po kroku. Poziom A1-B1

(okładka zintegrowana)

46,19 
Wysyłka 24 godziny

Niemiecki w tłumaczeniach. Sytuacje. Wydanie 2

(okładka miękka)

27,59 
Wysyłka 24 godziny

Wielka gramatyka języka niemieckiego

(okładka miękka)

32,69 
Wysyłka 24 godziny

Niemiecki. Mów śmiało! A2-B2

(okładka miękka)

27,69 
Wysyłka 24 godziny

Wo ist Sina? Niemiecki Kryminał z ćwiczeniami

(okładka miękka)

17,59 
Wysyłka 24 godziny

Praktyczny kurs języka niemieckiego

(okładka miękka)

39,59 
Wysyłka 24 godziny

Die Marchen der Bruder Grimm. Niemiecki

(okładka miękka)

24,79 
Wysyłka 24 godziny

Deutsch. Repetytorium tematyczno-leksykalne. Cześć 1

(okładka miękka)

24,29 
Wysyłka 24 godziny

Direkt plus 1a. Język niemiecki. Podręcznik wieloletni

(okładka miękka)

30,29 
Wysyłka 24 godziny

Niemiecki. A1-A2. Kurs podstawowy + CD

(okładka twarda)

22,99 
Wysyłka 24 godziny

Niemiecki dla samouków (książka + CD)

(okładka miękka)

11,19 
Wysyłka 24 godziny

Dreimal Deutsch Neu. Lesebuch z płytą CD

(okładka miękka)

74,09 
Wysyłka 24 godziny

Meine aktive Landeskunde. Testy z ćwiczeniami B1/C1

(okładka miękka)

30,09 
Wysyłka 24 godziny

Niemiecki dla opiekunów i pracowników służby zdrowia.

(okładka zintegrowana)

25,89 
Wysyłka 24 godziny

Język niemiecki dla opiekunów osób starszych

(okładka miękka)

37,59 
Wysyłka 2 dni robocze

Niemiecka gramatyka obrazkowa w ćwiczeniach

(okładka miękka)

26,29 
Wysyłka 24 godziny

Nowoczesny podręcznik do nauki niemieckiego

Jeżeli chcesz doskonalić swoje umiejętności językowe, korzystaj z materiałów edukacyjnych opracowanych przez doświadczonych językoznawców. Z rewelacyjnymi autorami uczysz się szybko i sprawnie, używając nowoczesnych technik nauczania. Co wyróżnia dobre podręczniki do niemieckiego? Przede wszystkim szczegółowa poprawność językowa oraz przejrzyście uporządkowana treść. Te rewelacyjne książki zawierają zbiór wyrażeń przydatnych w codziennej komunikacji, wskazówki dotyczące błędów językowych, nowatorskie techniki nauki, a także dostęp do nagrań przygotowanych przez lektorów języka niemieckiego. Kursy językowe wypełnione ciekawymi dodatkami skutecznie zachęcają do ćwiczenia umiejętności językowych każdego dnia! Co więcej, w tej kategorii znalazły się również pozycje przeznaczone dla osób poszukujących specjalistycznego słownictwa. Warto zwrócić uwagę na materiały edukacyjne opracowane z myślą o pracownikach służby zdrowia i opiekunach osób starszych, którzy wyjeżdżają do Niemiec.

Podręczniki do języka niemieckiego dla każdego ucznia

Zamierzasz nauczyć się podstaw języka niemieckiego? Chcesz poznać słownictwo niezbędne w wykonywanym zawodzie? Może planujesz zachęcić dziecko do nauki języka? W tej kategorii umieszczono podręczniki przeznaczone dla osób niemal w każdym wieku. Znajdziesz tu świetne kursy młodzieżowe, a także poradniki idealne podczas służbowego wyjazdu. Dla osób lubiących język niemiecki podręcznik z ciekawymi grami językowymi będzie znakomitą propozycją! Przykładowe konwersacje, porady dla tłumacza, krzyżówki językowe i opowiadania z zadaniami to sposób na przyjemną naukę, która usatysfakcjonuje nawet najbardziej wybrednego ucznia. Warto zwrócić uwagę na krótkie podsumowanie kursów oraz praktyczne zbiory wyrażeń najczęściej używanych w języku niemieckim.

Podręcznik do nauki niemieckiego z indywidualnym kursem językowym

Szukasz praktycznego kursu przeznaczone do nauki w domu? Dzięki tej kategorii zyskujesz dostęp do innowacyjnych podręczników i zbiorów ćwiczeń, ułatwiających samodzielną naukę. Z nimi możesz uczyć się języka, gdzie tylko chcesz! Rozwiązywanie zadań przygotowanych przez autorów wpływa na różne umiejętności językowe. Przykładowe rozmowy, minisłowniczki oraz nagrania opracowane przez profesjonalnych lektorów umożliwiają sprawną naukę w domowych warunkach. Co powiesz na "Niemiecki Kurs językowy z kryminałem"? Dzięki tej wyjątkowej pozycji poznajesz wciągającą opowieść o tajemniczym śledztwie, a przy okazji uczysz się języka niemieckiego! Poszerzasz znajomość słownictwa i powtarzasz powszechnie używane konstrukcje gramatyczne. Trzymająca w napięciu akcja dodatkowo zachęca do sprawdzania nowych słów. Wskazówki umieszczone w specjalnym miejscu ułatwiają tłumaczenie na bieżąco oraz dobre zrozumienie przebiegu wydarzeń z opowiadania. W środku znajdziesz również ponad 100 ćwiczeń językowych!

Zróżnicowane ćwiczenia do niemieckiego

Prezentowana kategoria zapewnia dostęp do różnych zbiorów zadań, umożliwiających szybkie sprawdzenie zdobytych umiejętności. Umieszczone tu ćwiczenia z niemieckiego nawiązują do egzaminów językowych. "Wielki zbiór ćwiczeń z języka niemieckiego. Testy gramatyczne i leksykalne" to publikacja, w której znalazło się aż 400 zadań z odpowiedziami. Pozycja jest polecana jednocześnie maturzystom i uczniom przed egzaminami językowymi. Nowoczesne opracowanie graficzne książek z tej kategorii zapewnia przejrzyste pogrupowanie tematów lekcji, ułatwiające odnalezienie potrzebnych informacji.

Ładowanie...