Xi
moja lista
zaloguj
koszyk (0) | 0,00 PLN
cofnij do Nauka języków

Kategorie

Dostępność

Zakres cenowy


Okładka

Wydawca

  Autorzy

   Ocena

   Angielski - książki do nauki języka

    (1448 produktów)

   Kategoria "Angielski - książki do nauki języka" oferuje wszechstronne publikacje zaprojektowane dla różnych poziomów zaawansowania, zawierające repetytoria, ćwiczenia i materiały pomocnicze. Niezależnie od celu - przygotowania do egzaminu, doskonalenia umiejętności zawodowych czy pasji do anglojęzycznych kultur, te starannie wyselekcjonowane książki są kluczem do swobodnego posługiwania się językiem angielskim.

   365 Angielski na każdy dzień

   (okładka miękka)

   42,39 
   Wysyłka 24 godziny

   Angielski. Kurs dla wiecznie początkujących

   (okładka twarda)

   76,89 
   Wysyłka 24 godziny

   Praktyczny kurs języka angielskiego + CD

   (okładka miękka)

   38,79 
   Wysyłka 24 godziny

   Angielski. Gramatyka w obrazkach

   (okładka miękka)

   35,59 
   Wysyłka 24 godziny

   New password B2+/C1. Workbook + s's app.

   (okładka miękka)

   69,39 
   Wysyłka 24 godziny

   Angielski nie gryzie! Poziom A1-A2

   (okładka miękka)

   32,69 
   Wysyłka 24 godziny

   Planer językowy. Czas na angielski

   (okładka miękka)

   35,59 
   Wysyłka 24 godziny

   Gramatyka angielska dla początkujacych

   (okładka miękka)

   17,39 
   Wysyłka 24 godziny

   Angielski. Target CAE. C1 Advanced. Słownictwo

   (okładka miękka)

   49,79 
   Wysyłka 24 godziny

   Angielski. Target FCE. B2 First. Słownictwo

   (okładka miękka)

   45,79 
   Wysyłka 24 godziny

   Angielski w tłumaczeniach + MP 3. Idiomy

   (okładka miękka)

   36,89 
   Wysyłka 2 dni robocze

   Planer językowy. Angielski. Czas na konwersacje

   (okładka miękka)

   35,49 
   Wysyłka 24 godziny

   Wielka gramatyka języka angielskiego z ćwiczeniami

   (okładka miękka)

   53,39 
   Wysyłka 24 godziny

   Angielski. Fiszki. Pierwsze słowa dla ucznia

   (okładka pudełko)

   35,59 
   Wysyłka 24 godziny

   English 2. Repetytorium tematyczno - leksykalne

   (okładka miękka)

   26,59 
   Wysyłka 24 godziny

   Gramatyka angielska w teorii i ćwiczeniach

   (okładka miękka)

   24,19 
   Wysyłka 24 godziny

   Nauka angielskiego - najlepsze książki

   W tej kategorii znajdziesz szeroki wybór publikacji do nauki języka angielskiego, przeznaczonych dla osób na różnym poziomie zaawansowania. To repetytoria, ćwiczenia, powtórki, materiały pomocnicze i książki po angielsku do nauki. Dzięki prezentowanym propozycjom możesz sprawnie przygotować się na lekcje szkolne oraz powtórzyć materiał przed egzaminem lub sprawdzianem. Wybierz książkę odpowiadającą poziomowi, na którym jesteś i już za chwilę swobodnie mów po angielsku!

   Angielski - książki do samodzielnej nauki

   Najlepsza książka do samodzielnej nauki angielskiego powinna zawierać nie tylko zagadnienia gramatyczne i słownictwo, ale także praktyczne porady oraz ćwiczenia! W tej kategorii znajdziesz właśnie takie publikacje. To znakomita okazja, by dzięki profesjonalnym nauczycielom ze szkół językowych lub zagranicznym autorom poznawać wszystkie tajemnice języka angielskiego. Wybierając książki do nauki angielskiego z tej kategorii, możesz mieć pewność, że otrzymujesz propozycje opracowane z prawdziwą dbałością o szczegóły! Korzystaj z wiedzy dostępnej także w zbiorach ćwiczeń. To doskonała okazja, by trenować swoje umiejętności językowe! Znajdziesz tu zadania na różnym poziomie zaawansowania, uczące zagadnień gramatycznych, sprawdzające wiedzę o brytyjskiej kulturze i pomagające w poradzeniu sobie z częstymi błędami językowymi. Dostępne w książkach arkusze umożliwiają sprawne uczenie się do egzaminów. Dzięki temu możesz dobrze poznać najczęściej występujące rodzaje zadań oraz regularnie powtarzane zagadnienia egzaminacyjne.

   Książki do nauki angielskiego dla dorosłych

   Używasz języka angielskiego w pracy? A może po prostu jesteś osobą ciekawą świata i innych kultur? Niezależnie od tego, kim właściwie jesteś, możesz znaleźć tutaj książkę idealną dla siebie! Czy używasz języka angielskiego w swojej pracy? A może jesteś po prostu osobą ciekawą świata i innych kultur? Bez względu na to, kim jesteś i jakie są Twoje potrzeby, w tej kategorii znajdziesz odpowiednią książkę do nauki angielskiego. Nasze publikacje dla dorosłych zostały starannie wyselekcjonowane, aby sprostać różnorodnym oczekiwaniom i celom nauki języka angielskiego.

   Dla tych, którzy używają angielskiego w pracy, oferujemy praktyczne rozwiązania, które pomogą doskonalić komunikację w środowisku zawodowym. Nasze książki zawierają przykłady sytuacji biznesowych, umożliwiające efektywną komunikację w międzynarodowym środowisku korporacyjnym.

   Jeśli jesteś pasjonatem kultury i historii angielskojęzycznych krajów, znajdziesz tutaj również publikacje dotyczące poszczególnych krajów. Nasze książki nie tylko uczą języka, ale także otwierają drzwi do fascynujących aspektów kultury anglojęzycznej.

   Nowoczesna książka do języka angielskiego z interaktywnymi dodatkami

   Nauka języka angielskiego nie musi kończyć się na powtarzaniu słów i wykonywaniu ćwiczeń. W tej kategorii znajdziesz propozycje, dzięki którym wykorzystasz różne dodatkowe materiały. To specjalne aplikacje na telefon, zbiory zadań dostępne w serwisach udostępnianych przez wydawców, przykładowe arkusze egzaminacyjne oraz programy edukacyjne, pomagające nauczycielom w przygotowaniu lekcji. Nagrania przygotowane w profesjonalnych warunkach studyjnych umożliwiają dokładne poznawanie brzmienia słów i odpowiedniego akcentowania, dzięki czemu zwracasz uwagę nawet na najmniejsze szczegóły językowe. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest również wypróbowanie gotowych wzorów wypowiedzi, dopasowanych do określonych sytuacji. Seria Angielski w tłumaczeniach sprawi, że nie dasz się zaskoczyć nietypowymi wydarzeniami!

   Ładowanie...