Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Patio

 (451 produktów)
?

Kołobrulion A5 Coolpack Gradient Ocean

17,19 
Wysyłka dzisiaj

Modelina colorino kids 10 kolory

14,39 
Wysyłka 3 dni robocze

Klej w sztyfcie crystal gel 25g

8,99 
Wysyłka 3 dni robocze

Klej w płynie 50 ml z kulką

5,49 
Wysyłka 3 dni robocze

Bidon 400 ml Coolpack brisk mini Gradient ocean

36,99 
Wysyłka 3 dni robocze

Plastelina colorino kids 12 kolorów

9,79 
Wysyłka 3 dni robocze

Kredki colorino kids do kąpieli 5 kolorów

14,89 
Wysyłka 3 dni robocze

Markery colorino kids metalizowane 6 kolorów

17,49 
Wysyłka 3 dni robocze

Kołobrulion A4 Coolpack Gradient OCEAN

29,39 
Wysyłka 3 dni robocze

Kołobrulion B5 Coolpack Gradient Blueberry

24,89 
Wysyłka 3 dni robocze

Brulion A5 z gumką Coolpack Silence

13,19 
Wysyłka 3 dni robocze

Bidon 600ml Coolpack brisk Gradient lemon

37,29 
Wysyłka 3 dni robocze

Cienkopisy Colorino

18,49 
Wysyłka 3 dni robocze

Patio

Polska firma Patio jest czołowym europejskim dystrybutorem artykułów szkolnych, biurowych i przeznaczonych do prac kreatywnych. Zdobycie tak mocnej pozycji na rynku było możliwe dzięki konsekwentnemu rozwojowi w myśl jasno sformułowanej strategii, jaką jest zaopatrywanie odbiorców w jakościowe, przystępne cenowo produkty. Patio zleca produkcję swojego asortymentu w licznych fabrykach, w tym także na terenie Polski, a jej oferta dostępna jest w największych sieciach handlowych i czołowych sklepach internetowych.

Artykuły papiernicze Patio sprzedawane są pod kilkoma markami własnymi. Główna linia produktowa o nazwie tożsamej z nazwą firmy obejmuje galanterię i akcesoria szkolne, przybory do pisania i notowania - markery, zakreślacze czy korektory - a także podstawowe artykuły biurowe.

Asortyment marki Colorino przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży, dla których twórczość artystyczna jest pasją, treningiem wyobraźni i źródłem wspaniałej zabawy. W obrębie marki Colorino wyróżniamy 3 główne serie produktowe:

Baby Line - produkty przeznaczone dla kilkulatków, o ergonomii dostosowanej do umiejętności motorycznych i bezpieczeństwa dzieci: zarówno wymiary produktów, jak i wykończenia ich powierzchni bez ostrych krawędzi w pełni odpowiadają potrzebom maluchów.

Colorino Creative - seria produktów wspierających rozwój dziecięcej kreatywności; zabawki i przybory plastyczne umożliwiają dzieciom indywidualną ekspresję, skłaniają je do samodzielnego poszukiwania możliwych zastosowań akcesoriów i rozwijają w nich twórcze pasje.

Colorino Artist - propozycja dla starszych dzieci, ale i dorosłych, którzy uczą się profesjonalnego rysunku i ilustracji. Produkty takie, jak kredki ołówkowe z wysokogatunkowego drewna, suche czy olejne pastele zachwycają intensywnością pigmentacji, precyzją otrzymanego efektu oraz wysoką trwałością.

W ofercie Patio znajdują się także nowoczesne torby i plecaki, brandowane dwiema markami: przeznaczoną dla dzieci i młodzieży CoolPack oraz skierowaną do dorosłych r-bag, łączącą supermodny, wysmakowany design z miejską i podróżną funkcjonalnością.

Ładowanie...