Xi
moja lista
zaloguj
koszyk (0) | 0,00 PLN

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Tony Harris

   (4 produktów)

  Koniec Światów. Sandman. Tom 8

  (okładka twarda)

  59,79 
  Wysyłka 24 godziny

  Ex Machina. Tom 3

  Brian K. Vaughan, Tony Harris

  (okładka twarda)

  61,79 
  Wysyłka 24 godziny

  Ex Machina. Tom 2

  Brian K. Vaughan, Tony Harris

  (okładka twarda)

  61,79 
  Wysyłka 24 godziny

  Ex Machina. Tom 1

  (okładka twarda)

  61,79 
  Wysyłka 24 godziny

  Tony Harris

  Tony Harris przyszedł na świat 1969 roku, jest amerykańskim artystą komiksowym, znanym z pracy nad seriami takimi jak: "Starman", "Iron Man" i "Ex Machina". Aż dziewiętnaście razu był nominowany do nagrody Eisnera, udało mu się zdobyć dwie.

  Harris rozpoczął swoją karierę komiksową w 1989 roku. Początkowo pracował głównie nad gadżetami i reklamami, rozgłos zyskał w 1994 roku wraz z publikacją komiksu "Starman" dla wydawnictwa DC Comics. Nad serią współpracował z Jamesem Robinsonem, a sam komiks szybko zapewnił im uznanie fanów, popularność praz nagrodę Eisnera za wątek fabularny "Sand and Stars".

  Tony Harris wraz z Brianem K. Vaughanem stworzyli szkice dla serii "Ex Machina" wydawanej przez wydawnictwo Wildstorm w latach 2004-2010. W kolejnych latach z Markiem Millarem stworzyli "War Heroes" komiksy wydawane były przez Image Comics od 2013 roku, ostateczie ukazały się trzy części serii.

  W kwietniu 2010 roku, po ukończeniu "Ex Machiny" Harris ogłosił, że on i B. Clay Moore wyprodukują serię "The Further Adventures of the Whistling Skull", która została później przekształcona w "JSA Liberty Files".

  Harris w pracy nad ilustracjami wykorzystuje modeli, ich zdjęcia oraz całe kompozycje scen. "Ex Machina: The First Hundred Days" czyli pierwsza książka z tej serii w miękkiej oprawie, zawierała rozdział z obsadą, przedstawiającą 12 modeli, którzy później zostali zaprezentowani jako postacie w tej historii, a następnie galerię pokazującą, jak autor ilustracji przechodził od fotografii do szkiców, a później wypełniania ich atramentami i kolorami.

  Ładowanie...