Xi

Tony Harris

 (5 produktów)

Koniec Światów. Sandman. Tom 8

(okładka twarda)

53,79 
Wysyłka 24 godziny

Ex Machina T.5

Brian K. Vaughan, Tony Harris, Jim Clark

(okładka twarda)

65,19 
Wysyłka 24 godziny

Ex Machina. Tom 3

Brian K. Vaughan, Tony Harris

(okładka twarda)

58,69 
Wysyłka 24 godziny

Ex Machina. Tom 2

Brian K. Vaughan, Tony Harris

(okładka twarda)

58,69 
Wysyłka 24 godziny

Ex Machina T.1

(okładka twarda)

58,69 
Wysyłka 24 godziny

Tony Harris

Tony Harris przyszedł na świat 1969 roku, jest amerykańskim artystą komiksowym, znanym z pracy nad seriami takimi jak: "Starman", "Iron Man" i "Ex Machina". Aż dziewiętnaście razu był nominowany do nagrody Eisnera, udało mu się zdobyć dwie.

Harris rozpoczął swoją karierę komiksową w 1989 roku. Początkowo pracował głównie nad gadżetami i reklamami, rozgłos zyskał w 1994 roku wraz z publikacją komiksu "Starman" dla wydawnictwa DC Comics. Nad serią współpracował z Jamesem Robinsonem, a sam komiks szybko zapewnił im uznanie fanów, popularność praz nagrodę Eisnera za wątek fabularny "Sand and Stars".

Tony Harris wraz z Brianem K. Vaughanem stworzyli szkice dla serii "Ex Machina" wydawanej przez wydawnictwo Wildstorm w latach 2004-2010. W kolejnych latach z Markiem Millarem stworzyli "War Heroes" komiksy wydawane były przez Image Comics od 2013 roku, ostateczie ukazały się trzy części serii.

W kwietniu 2010 roku, po ukończeniu "Ex Machiny" Harris ogłosił, że on i B. Clay Moore wyprodukują serię "The Further Adventures of the Whistling Skull", która została później przekształcona w "JSA Liberty Files".

Harris w pracy nad ilustracjami wykorzystuje modeli, ich zdjęcia oraz całe kompozycje scen. "Ex Machina: The First Hundred Days" czyli pierwsza książka z tej serii w miękkiej oprawie, zawierała rozdział z obsadą, przedstawiającą 12 modeli, którzy później zostali zaprezentowani jako postacie w tej historii, a następnie galerię pokazującą, jak autor ilustracji przechodził od fotografii do szkiców, a później wypełniania ich atramentami i kolorami.

Ładowanie...