Xi

Wilk, który się zgubił

"Wilk, który się zgubił" Rachel Bright i Jima Fielda to pięknie ilustrowana baśń, która pomaga dziecku zrozumieć, dlaczego ludzie potrzebują się nawzajem, a współpraca jest dużo ważniejsza od ślepej rywalizacji. Przygoda małego wilka, zaprezentowana przez zdolnych artystów również na rewelacyjnych ilustracjach, wzrusza oraz przynosi radość i nadzieję, a przede wszystkim uczy dzieci dbania o dobre Czytaj więcej

 • Wydawnictwo: Zielona Sowa
 • Data premiery: 2023-02-17
 • Okładka: twarda
 • Liczba stron: 32
 • Wymiary: 297 x 260

"Wilk, który się zgubił" Rachel Bright i Jima Fielda to pięknie ilustrowana baśń, która pomaga dziecku zrozumieć, dlaczego ludzie potrzebują się nawzajem, a współpraca jest dużo ważniejsza od ślepej rywalizacji. Przygoda małego wilka, zaprezentowana przez zdolnych artystów również na rewelacyjnych ilustracjach, wzrusza oraz przynosi radość i nadzieję, a przede wszystkim uczy dzieci dbania o dobre relacje z bliskimi osobami. To wspaniała opowieść o potrzebie bliskości, którą warto polecić każdej rodzinie!

O czym jest "Wilk, który się zgubił"?

Wilczek uważa, że jest już bardzo silny i niezależny, chociaż tak naprawdę wciąż to jeszcze mały szczeniaczek. Chce jednak być już prawdziwym dorosłym wilkiem! Myśli, że poradzi sobie z każdym wyzwaniem, nie czuje strachu oraz bardzo mocno wierzy w siebie. Co więcej, uważa także, że nie potrzebuje żadnej pomocy od nikogo, nawet od rodziny lub przyjaciół. Cokolwiek go spotka, sam pokona wszystkie wyzwania!

Niestety, pewnego dnia jego przekonania zostaną wystawione na próbę. Wilczek nie umie odnaleźć drogi do domu, a nadchodzi właśnie straszna, zimna i śnieżna noc. Całkiem zagubiony w śniegu, zaczyna inaczej patrzeć na świat. Jak się okazuje, czasami każdy potrzebuje pomocy kogoś bliskiego, a poproszenie o nią nie jest niczym złym.

"Wilk, który się zgubił" - opinie

"Wilk, który się zgubił" to opowieść o wartości rodziny i przyjaźni, a pouczająca przygoda małego wilka na długo zapada w pamięć dziecku. Dzięki pięknemu opracowaniu graficznemu czytelnik łatwo przenosi się do baśniowej krainy, wyruszając na mroźną wyprawę razem z bohaterem. Rachel Bright oraz Jim Field znów udowadniają, że znakomicie radzą sobie z picturebookami, a ich twórczość naprawdę wzrusza i przekazuje uniwersalną mądrość.

Rachel Bright to ilustratorka i autorka książek dla dzieci. Jej twórczość przetłumaczono już na kilkanaście języków, a pisarka współpracuje z dużymi wydawnictwami oraz znanymi twórcami literatury dziecięcej. Największy rozgłos zdobyła dzięki pięknie opracowanym picturebookom. Prowadzi własną pracownię artystyczną, gdzie powstają jej wspaniałe dzieła.

Jim Field to ilustrator literatury dziecięcej i reżyser filmowy. Jest twórcą wielu znanych postaci z utworów dla dzieci. Zdobył wiele ważnych nagród za swoją twórczość, w tym chociażby Booktrust Roald Dahl Funny Prize oraz Oscar's Book Prize. Zajmuje się nie tylko literaturą, ale także pracuje nad teledyskami popularnych zespołów. Najbardziej lubi rysować zwierzęta, a jego rewelacyjne ilustracje można obecnie znaleźć w wielu książkach dla dzieci.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3331177
Tytuł
Wilk, który się zgubił
Producent
Liczba stron
32
Data premiery
2023-02-17
Rok wydania
2023
Wymiary produktu [mm]
297 x 260
Okładka
okładka twarda
Waga Produktu [kg]
0.53
Długość
250
Głębokość
290
Wysokość
260
Nasza cena
26,99 zł
Zobacz więcej
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Wilk, który się zgubił” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 28. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 28. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 28. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 28. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 28. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 28. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 28. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 28. maja, wtorek
0,00 zł

O Autorze


3331177
Ładowanie...