Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Andres Guinaldo

 (2 produktów)

Blade Runner: 2019. Tom 1

5/5
63,97 99,99 zł −36%
Wysyłka 2 dni robocze

Steve Rogers. Kapitan Ameryka. Tom 2

4/5
53,79 79,99 zł −33%
Wysyłka 2 dni robocze

Andres Guinaldo

Andres Guinaldo jest twórcą komiksowym, rysownikiem odpowiadającym za szkice. Karierę rozpoczął od ilustracji oraz projektów książek dla wydawnictwa dla Avatar Press, między innymi "The Drive-In" autorstwa R. Landsdale'a.

Andres Guinaldo w późniejszych latach swojej kariery rozpoczął współpracę z wydawnictwem Marvel, głównie jako rysownik "Syna Hulka", napisanego przez Paula Jenkinsa, później współtworzył także "Dark Reign: Hawkeye". Współpracował także z drugim największym wydawnictwem komiksowym - DC Comics. W ramach swojej pracy odpowiadał między innymi za szkice do niektórych zeszytów "Gotham City Sirens", których ilustratorem był Raul Fernandez.

Po ukończeniu "Joker’s Asylum: The Riddler", samodzielnej historii, ale będącej częścią miesięcznego cyklu "Joker’s Asylum", również dla DC, Andrés stworzył szkice "Gotham City Sirens". Następnie na krótko przeniósł się z powrotem do Marvela, aby pracować nad "Namor: the First Mutant". Później jednak kontynuował współprace z DC i był głównym rysownikiem serii "Gotham City Sirens" do samego jej końca. Andres Guinaldo pracował również nad "Red Lanterns", "Resurrection Man", aktualnie odpowiada za szkice i ilustracje do "Nightwinga" dla DC i "Hypernaturals" dla wydawnictwa BOOM! Studio. Po powrocie do DC był stałym współtwórcą "Justice League Dark".

Andres Guinaldo w ciągu ostatnich kilku lat pracował dla różnych wydawnictw, w tym dla dla Valiant i Marvela, przy tytułach takich jak: "Ninjak", "Captain America: Steve Rogers" czy "Dr. Strange". Obecnie projektuje i rysuje zarówno okładki, jak i wnętrza do nowego "Blade Runnera 2019", opartego na uniwersum Blade Runnera.

Ładowanie...