Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Andres Guinaldo

 (0 produktów)

Przykro nam, ten autor Andres Guinaldo nie posiada żadnych dostępnych produktów

Andres Guinaldo

Andres Guinaldo jest twórcą komiksowym, rysownikiem odpowiadającym za szkice. Karierę rozpoczął od ilustracji oraz projektów książek dla wydawnictwa dla Avatar Press, między innymi "The Drive-In" autorstwa R. Landsdale'a.

Andres Guinaldo w późniejszych latach swojej kariery rozpoczął współpracę z wydawnictwem Marvel, głównie jako rysownik "Syna Hulka", napisanego przez Paula Jenkinsa, później współtworzył także "Dark Reign: Hawkeye". Współpracował także z drugim największym wydawnictwem komiksowym - DC Comics. W ramach swojej pracy odpowiadał między innymi za szkice do niektórych zeszytów "Gotham City Sirens", których ilustratorem był Raul Fernandez.

Po ukończeniu "Joker’s Asylum: The Riddler", samodzielnej historii, ale będącej częścią miesięcznego cyklu "Joker’s Asylum", również dla DC, Andrés stworzył szkice "Gotham City Sirens". Następnie na krótko przeniósł się z powrotem do Marvela, aby pracować nad "Namor: the First Mutant". Później jednak kontynuował współprace z DC i był głównym rysownikiem serii "Gotham City Sirens" do samego jej końca. Andres Guinaldo pracował również nad "Red Lanterns", "Resurrection Man", aktualnie odpowiada za szkice i ilustracje do "Nightwinga" dla DC i "Hypernaturals" dla wydawnictwa BOOM! Studio. Po powrocie do DC był stałym współtwórcą "Justice League Dark".

Andres Guinaldo w ciągu ostatnich kilku lat pracował dla różnych wydawnictw, w tym dla dla Valiant i Marvela, przy tytułach takich jak: "Ninjak", "Captain America: Steve Rogers" czy "Dr. Strange". Obecnie projektuje i rysuje zarówno okładki, jak i wnętrza do nowego "Blade Runnera 2019", opartego na uniwersum Blade Runnera.

Ładowanie...