Xi

Kategorie

    • Tablice magnetyczne i suchościeralne (17)

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Tablice magnetyczne, kredowe, suchościeralne

   (17 produktów)

  Magnesy 15 mm 10 sztuk

  5,79 
  Wysyłka dzisiaj

  Gąbka magnetyczna do tablic

  4,59 
  Wysyłka dzisiaj

  Magnesy do tablic 22mm

  7,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Magnesy 20 mm

  31,59 
  Wysyłka dzisiaj

  Magnesy 40 mm 4 sztuki D.RECT

  5,19 
  Wysyłka dzisiaj

  Akcesoria do tablic zestaw nr2 MemoBe

  27,79 
  Wysyłka dzisiaj

  Magnesy D.RECT 20mm a"

  4,59 
  Wysyłka dzisiaj

  Akcesoria do tablic zestaw nr3 MemoBe

  19,49 
  Wysyłka dzisiaj

  Magnesy 30 mm, 6 sztuk

  4,89 
  Wysyłka dzisiaj

  Gąbka magnetyczna czerwona

  5,89 
  Wysyłka dzisiaj

  Tablica suchościeralna ARK 235x323 mm 472-1

  10,99 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Tablica magnetyczna - nauka poprzez zabawę

  Tablica magnetyczna dla dzieci to wspaniałe narzędzie edukacyjne, które zapewnia jej małym właścicielom wiele ciekawej rozrywki, a jednocześnie pomaga rozwijać u nich wiele przydatnych umiejętności i kompetencji. Uniwersalna forma tablicy otwiera wiele możliwości: w zależności od wybranego modelu można wykorzystać ją do zabawy, nauki, organizacji domowych obowiązków.

  Maluchy uwielbiają swobodną twórczość i zajęcia plastyczne: ciekawym narzędziem domowej rozrywki jest więc tablica magnetyczna na magnesy wyposażona w zestaw elementów, które można dowolnie przyczepiać do powierzchni tablicy, tworząc własne układanki.

  Jeszcze lepiej, gdy jest to tablica magnetyczna suchościeralna: po zdjęciu elementów już nic nie ogranicza dziecięcej kreatywności! Za pomocą dedykowanych pisaków można wówczas dać upust swojemu rysunkowemu natchnieniu, a jeśli efekt będzie niezadowalający lub się znudzi - po prostu zetrzeć wszystko gąbką. Innym praktycznym wariantem takiego rozwiązania jest tablica kredowo-magnetyczna.

  Tablica magnetyczna może przydać się również do wyrabiania u dziecka prawidłowych nawyków, na przykład dobrego zachowania. Na powierzchni takiej tablicy nadrukowany jest tygodniowy grafik zadań - po wykonaniu któregoś z nich dziecko przyczepia w odpowiednim polu specjalny magnes. Stała obserwacja wyników motywuje do dalszej pracy nad sobą - zebranie dużej liczby magnesów przynosi prawdziwą satysfakcję!

  Na rynku znajdują się zarówno tablice magnetyczne na ścianę, jak i mocowane na dołączonych stelażach. Wybór odpowiedniego modelu zależy od powierzchni i aranżacji wnętrza dziecięcego pokoju.

  Tablica suchościeralna - do domu i do klasy

  Tablice suchościeralne znajdują szerokie zastosowanie w szkołach, przedszkolach, na świetlicach i innych placówkach edukacyjno-opiekuńczych, a także w biurach. Praktyczna obsługa modeli tego typu sprawia, że w wielu aspektach przeważa on tradycyjne tablice kredowe: mazakiem pisze się czytelniej niż kredą, przybory do pisania nie pylą, a do ścierania tablicy nie potrzeba wody. Tablice suchościeralne na stelażach są ponadto znacznie wygodniejsze, niż te wieszane na ścianie: można łatwo przestawiać je w dowolne miejsca i używać nawet w niewielkich pomieszczeniach.

  Tablica suchościeralna jest także praktycznym elementem wyposażenia mieszkania - i to nie tylko dziecięcego pokoju! Zacznijmy jednak od zastosowań edukacyjnych: tablica świetnie sprawdza się do szkicowania projektów, map myśli, notowania pomysłów, na których oprzemy później swój projekt - wypracowanie, artykuł, pracę zaliczeniową.

  Produkt można wykorzystać także jako planer, na przykład rozpisując na nim tygodniowy plan zajęć do wglądu całej rodziny - każda osoba może dopisać na nim swoje zobowiązania, a w weekend całość ścieramy i wypełniamy od początku. Wolisz bardziej spontaniczne działania? Spisuj notatki na bieżąco, od razu, kiedy coś przyjdzie Ci do głowy - wystarczy rzut oka na tablicę suchościeralną, a żadna zaplanowana czynność nie umknie Ci w codziennym rozgardiaszu!

  Ładowanie...