Xi
cofnij do Klasa 5

Kategorie

Dostępność

Zakres cenowy


Rodzaj

Klasa

Wydawca

  Autorzy

   Ocena

   Podręczniki do muzyki - klasa 5 - szkoła podstawowa

    (3 produktów)

   Muzyka. Podręcznik. Klasa 5. Szkoła podstawowa

   (okładka miękka)

   57,79 
   Wysyłka 24 godziny

   Muzyka SP 5 Zeszyt ćwiczeń OPERON

   (okładka miękka)

   22,59 
   Wysyłka 24 godziny

   Najlepsze podręczniki do muzyki - klasa 5

   W szerokiej ofercie naszej księgarni znajdziesz bogaty wybór podręczników i dodatkowych materiałów dydaktycznych na lekcje muzyki. Są wśród nich zarówno tytuły przeznaczone dla uczniów realizujących standardowy plan lekcji, jak i uczniów szkół muzycznych, uczących się śpiewu czy gry na instrumencie. 

   Książki do muzyki do klasy 5 dostępne są w asortymencie wiodących polskich wydawnictw edukacyjnych: Nowej Ery, WSiP, Wydawnictwa Pedagogicznego Operon. Wiele propozycji dla młodych adeptów muzyki ma także PWM - Polskie Wydawnictwo Muzyczne.

   Podręczniki przeznaczone do kształcenia ogólnego zawierają wskazówki wspomagające rozwój podstawowych umiejętności śpiewu, gry na instrumentach i koordynacji ruchów, a także najważniejsze informacje na temat historii i teorii dziedziny - krótko mówiąc, znajdziemy w nich wszystko, co zawiera w sobie poprawnie przeprowadzona lekcja muzyki w klasie 5. Asortyment naszej księgarni uzupełniają książki poświęcone zaawansowanemu kształceniu głosowemu i słuchowemu, a także śpiewniki, leksykony, zbiory piosenek z opracowaniem nutowym i tabulaturowym.


   Ładowanie...