Xi
cofnij do Klasa 8

Kategorie

    • Informatyka (3)

Dostępność

Zakres cenowy


Rodzaj

Wydawca

  Autorzy

   Ocena

   Podręczniki do informatyki - klasa 8 - szkoła podstawowa

    (3 produktów)

   Informatyka SP 8 Podr. WSiP w.2021

   (okładka miękka)

   13,69 
   Wysyłka 2 dni robocze

   Informatyka klasa 8 - tanie podręczniki w księgarni Tantis

   Ostatni rok nauki informatyki w szkole podstawowej wprowadza uczniów w arkana algorytmiki oraz programowania w języku tekstowym Python; ósmoklasiści poznają także kolejne funkcjonalności arkusza kalkulacyjnego i realizują różnorodne projekty zespołowe, w tym także w sieci czy w chmurze. 

   Podręcznik do informatyki do 8 klasy jest ich zaufanym przewodnikiem w podróży po cyfrowym świecie: książki wiodących polskich wydawnictw edukacyjnych zawierają ogrom rzeczowych informacji, pozostających w 100% zgodności z aktualnymi wersjami omawianych programów, a także wiele propozycji ciekawych ćwiczeń i zadań.

   Wśród podręczników do informatyki do 8 klasy dostępnych w naszej księgarni znajdziesz tytuły takie, jak “Teraz bajty 8” wydawnictwa MiGra, “Lubię to! 8” wydawnictwa Nowa Era czy “Informatyka 8” WSiP. Podręczniki łączą wysoką wartość merytoryczną z czytelnym układem treści i dużą dawką inspiracji do samodzielnej pracy - wielu uczniów interesuje się informatyką także prywatnie, a wiadomości uzyskane dzięki nauce szkolnej mogą być dla nich dobrym punktem wyjścia do samodzielnego rozwoju pasji.

   Ładowanie...