Xi
cofnij do Klasa 7

Kategorie

    • Geografia (11)

Dostępność

Zakres cenowy


Rodzaj

Klasa

Wydawca

  Autorzy

   Ocena

   Podręczniki do geografii - klasa 7 - szkoła podstawowa

    (11 produktów)

   Planeta Nowa 7. Geografia. Szkoła podstawowa. Podręcznik

   (okładka miękka)

   55,33 
   Wysyłka 2 dni robocze

   Sprawdziany Geografia. Klasy 7-8

   (okładka miękka)

   18,99 
   Wysyłka 24 godziny

   Stacja edukacja. Geografia 7. Szkoła podstawowa

   (okładka miękka)

   13,99 
   Wysyłka 24 godziny

   Geografia SP 7 Zeszyt ćwiczeń OPERON

   (okładka miękka)

   24,79 
   Wysyłka 24 godziny

   Geografia. Atlas. Klasy 7-8

   (okładka miękka)

   34,99 
   Wysyłka 24 godziny

   Geografia SP 7 Podręcznik OPERON

   45,19 
   Wysyłka 2 dni robocze

   Tanie podręczniki w księgarni Tantis - geografia klasa 7

   Lekcje geografii w 7 klasie szkoły podstawowej łączą przyjemne z pożytecznym: uczniowie zdobywają cenną wiedzę na temat otaczającego ich świata i utrwalają sobie materiał omówiony w niższych klasach, rozwijając jednocześnie swoje naukowe zainteresowania. Dobre podręczniki i pomocnicze materiały edukacyjne stymulują dziecięcą ciekawość, a dzięki czytelnemu układowi treści i efektownej oprawie graficznej sprawiają, że nauka jest prosta i przyjemna. Wszystkie niezbędne publikacje znajdziesz w naszej księgarni - a dzięki przystępnym cenom zakupy nie uszczuplą nadmiernie domowego budżetu!

   Podręcznik do geografii klasa 7 - Nowa Era, Operon, WSiP

   Siódmoklasiści najczęściej uczą się z podręczników opracowanych przez wiodące polskie wydawnictwa edukacyjne: największą popularnością cieszą się “Planeta Nowa 7” Nowej Ery, “Geografia 7” wydawnictwa Operon oraz “Stacja Edukacja” Wydawnictw Szkolnych i Pedagogicznych. 
   Korzystając z oferty naszej księgarni, masz gwarancję zakupu podręczników z aktualnym numerem dopuszczenia, w których treści ujęto informacje na temat bieżących lub niedawnych wydarzeń, w tym m.in. pandemia COVID-19 i agresja Rosji na Ukrainę. Treści zawarte w podręcznikach zostały zredagowane w zwięzły, zrozumiały dla uczniów sposób, a prezentacja danych na mapach, wykresach i w tabelach dodatkowo ułatwia im przyswojenie całości materiału. 

   Dużym atutem najlepszych podręczników do geografii do klasy 7 są liczne zdjęcia przedstawiające ciekawe miejsca w Polsce i na świecie. Przeglądanie fotografii poszerza horyzonty młodych ludzi i inspiruje ich do spojrzenia świeżym okiem na własną “małą ojczyznę”.

   Geografia klasa 7 - ćwiczenia i pomoce naukowe

   Ważnym elementem lekcji geografii w 7 klasie jest nauka korzystania z map - zarówno poprzez pracę z atlasem geograficznym, jak i rozwiązywanie zadań z komplementarnych wobec podręczników zeszytów ćwiczeń. Ofertę naszej księgarni uzupełniają materiały dydaktyczne dla nauczycieli geografii w szkołach podstawowych.

   Ładowanie...