Xi
cofnij do Klasa 7

Kategorie

    • Biologia (11)

Dostępność

Zakres cenowy


Rodzaj

Wydawca

  Autorzy

   Ocena

   Podręczniki do biologii - klasa 7 - szkoła podstawowa

    (11 produktów)

   Biologia. Graficzne karty pracy dla klasy 7

   (okładka teczka)

   64,89 
   Wysyłka 24 godziny

   Biologia. Sprawdziany dla klas 7-8

   (okładka miękka)

   15,39 
   Wysyłka 24 godziny

   Sprawdziany Biologia dla klasy 7-8

   (okładka miękka)

   18,19 
   Wysyłka 24 godziny

   Biologia bez tajemnic. Podręcznik. Szkoła podstawowa. Klasa 7

   (okładka miękka)

   39,59 
   Wysyłka 24 godziny

   Biologia. Atlas. Klasa 7-8

   (okładka miękka)

   34,99 
   Wysyłka 24 godziny

   Biologia bez tajemnic. Zeszyt ćwiczeń. Szkoła podstawowa. Klasa 7

   (okładka miękka)

   10,49 
   Wysyłka 24 godziny

   Stacja edukacja. Biologia 7. Szkoła podstawowa

   (okładka miękka)

   15,89 
   Wysyłka 24 godziny

   Biologia klasa 7 - najtańsze podręczniki w Tantis.pl

   Szukasz podręcznika, zeszytu ćwiczeń lub opracowania z biologii dla siódmoklasisty? Dobrze trafiłeś: asortyment naszej księgarni obejmuje publikacje wiodących polskich wydawnictw edukacyjnych, zaakceptowane do użytku przez MEiN, przygotowane przez specjalistów z bogatym doświadczeniem dydaktycznym. Nauka z takimi książkami to sama przyjemność - a poniewaź biologia jest niezwykle interesującym przedmiotem, nie trzeba wiele, by przykuć uwagę ciekawych świata młodych ludzi.

   Jaki podręcznik do biologii do klasy 7?

   Tytuł podręcznika obowiązującego w szkole Twojego dziecka znajdziesz w elektronicznym dzienniku - a później w naszym asortymencie: jesteśmy przekonani, że mamy to, czego szukasz. Wśród oferowanych przez nas tytułów znajdują się m.in. podręcznik do biologii do klasy 7 z serii “Puls życia” wydawnictwa Nowa Era, a także propozycje WSiP: “Biologia bez tajemnic” czy “Stacja edukacja”.

   Treść podręczników obejmuje wszystkie potrzebne uczniom informacje, a ich czytelny układ graficzny i duża liczba ilustracji dodatkowo ułatwia zrozumienie i opanowanie materiału. Podsumowania kolejnych działów oraz pomocnicze pytania i zadania świetnie sprawdzają się zarówno w bieżącym przygotowaniu do lekcji, nauce do sprawdzianów, a w dalszej perspektywie - także w powtórkach przed egzaminem ósmoklasisty. Skutecznym utrwaleniem wiadomości jest także rozwiązywanie zadań z uzupełniającego dany podręcznik zeszytu ćwiczeń.

   Biologia klasa 7 - opracowania, karty pracy, zbiory zadań

   Różnorodne materiały dodatkowe o atrakcyjnej formie są nieocenioną pomocą w nauce biologii: korzystanie z nich jest dla uczniów interesujące, a duża ilość praktycznych informacji i wskazówek pozwala na solidne ugruntowanie wiedzy. Do dyspozycji są tu m.in. graficzne karty edukacyjne z “pigułką” wiedzy przedstawioną na rysunkach i infografikach, a także przekrojowe opracowania i repetytoria, które świetnie sprawdzą się w przygotowaniach do egzaminu kończącego szkołę podstawową.


   Ładowanie...