Xi
moja lista
zaloguj
koszyk (0) | 0,00 PLN
cofnij do Zabawki plastyczne

Kategorie

   • Piasek kinetyczny (82)

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Piasek kinetyczny

   (82 produktów)

  Oto piasek, który zapewni godziny kreatywnej zabawy! W naszej kategorii piasek kinetyczny znajdziesz ultra piasek w różnych kolorach i zestawy, które zachęcają do eksperymentowania i tworzenia. Ten wyjątkowy piasek zapewnia uczucie relaksu i stymuluje zmysły. Zamów już dziś i odkryj radość tworzenia!

  Piasek dynamiczny 1kg zielony

  20,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Piasek dynamiczny różowy 1kg

  21,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Piasek dynamiczny niebieski 1kg

  22,49 
  Wysyłka dzisiaj

  Piasek dynamiczny 1kg naturalny

  20,29 
  Wysyłka dzisiaj

  Piasek dynamiczny 1kg. Fioletowy

  21,69 
  Wysyłka dzisiaj

  Piasek dynamiczny zestaw farma

  42,29 
  Wysyłka dzisiaj

  Ultra Piasek puszka 140g pomarańczowy

  20,99 
  Wysyłka 3 dni robocze

  EPEE Ultra piasek-puszka 140g różowy 092370

  20,99 
  Wysyłka 3 dni robocze

  EPEE Ultra piasek-puszka 140g czerwony 093452

  20,99 
  Wysyłka 3 dni robocze

  UltraPiasek puszka 140 g zielony

  20,99 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Ultra Piasek puszka 140 g niebieski

  20,99 
  Wysyłka 3 dni robocze

  EPEE Ultra piasek-puszka 140g żółty 092417

  20,99 
  Wysyłka 3 dni robocze

  EPEE Ultra piasek-puszka 140g fioletowy 092400

  20,99 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Piaskowe obrazki - Display

  244,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Sprężyna tęczowa gwiazda 6cm

  7,59 
  Wysyłka dzisiaj

  Piasek kinetyczny dla dzieci - co to jest?

  W tej kategorii znajdziesz pudełka, zawierające rewelacyjny piasek, przeznaczony nawet dla najmłodszych dzieci. Piasek kinetyczny to specjalny produkt, który umożliwi dziecku zbudowanie prawie wszystkiego, co sobie wymyśli. Niezwykła struktura zapewnia zwartą formę i dobre przyleganie do rąk. Plastyczna substancja nie lepi się, nie brudzi oraz nie schnie. Dzięki temu stanowi idealny wybór dla małego miłośnika plaży. Możesz rozłożyć pudełko w domu i mieć pewność, że piasek sensoryczny nie zostanie rozsypany w całym pokoju. Ponadto jest gładki oraz przyjemny w dotyku, dlatego daje tyle radości! Został wyprodukowany z naturalnych składników mineralnych oraz znacznie ułatwia formowanie. Ten bezpieczny produkt to również znakomity sposób na rozwój umiejętności manualnych i dziecięcej pomysłowości. Zobacz, ile rzeczy może wykonać z tego niesamowitego piasku!

  Piasek sensoryczny i rozwój umiejętności dziecka

  Kinetyczny piasek zapewnia dużo radości, ale to nie wszystko! Ten produkt daje szansę, by nauczyć dziecko czegoś nowego. Przede wszystkim ułatwia rozwój sensoryczny. Zgniatanie, formowanie, zlepianie, rozciąganie i rozdrabnianie piasku pomaga w ćwiczeniu sprawności małej rączki. Pobudza również różne dziecięce zmysły. Mały budowniczy dotyka ciekawej substancji, a także dokładnie obserwuje powstające z niej formy. Z pewnością dziecko będzie miało wiele pomysłów na zabawę z tym produktem. Po chwili powstają rewelacyjne budowle, a wszystkie elementy dobrze do siebie przylegają. To znakomita propozycja dla dzieci, które ciągle mają wiele ciekawych pomysłów. Pudełko Kinetic Sand będzie świetnym wyborem dla małego budowniczego. Znajdziecie w środku nie tylko piasek kinetyczny, ale także praktyczne akcesoria. Dzięki aż 4 kolorom możecie zaprojektować naprawdę barwne formy! Na pewno wiele niespodzianek zaskoczy oraz zachwyci dziecko, gdy tylko zacznie używać tego wyjątkowego produktu.

  Jaki piasek kinetyczny wybrać?

  Wybierajcie różne pudełka, by tworzyć wymarzone formy! Piasek kinetyczny jest wystarczająco zwarty, by zbudować naprawdę szczegółowe budynki. Schody? Wieże? Dachy? Z tym produktem musi się udać! To znakomite ćwiczenie pomysłowości, podczas którego nie zabraknie nawet najbardziej nietypowych projektów. Wszystko dokładnie do siebie przylega i jest bardzo łatwe w formowaniu. Masz doskonałą wiadomość dla małego artysty. Może po prostu rozbudzić swoją wyobraźnię oraz wykonać nawet najdziwniejszy projekt. Natomiast "Małe wykopalisko dinozaurów" będzie idealnym wyborem dla wszystkich małych poszukiwaczy przygód i odkrywców. Dzieci mogą teraz zostać prawdziwymi archeologami, szukającymi w piasku szkieletów prehistorycznych zwierząt. Zbierzcie wszystkie kości oraz zbudujcie wspaniałego dinozaura!

  Łatwe budowanie i sprzątanie

  Przenieś plażę do domu dzięki wyjątkowemu produktowi kinetycznemu! Zapewnia dziecku sprawne budowanie, a rodzicom ułatwia sprzątanie! Wysypany piasek sensoryczny można szybko pozbierać. Dobrze się przyczepia i ma zwartą strukturę. Ciężko rozsypać go w pokoju. Ten bardzo plastyczny produkt jest jednocześnie miękki oraz niebrudzący. Chociaż nie wysycha, to naprawdę łatwo go posprzątasz. Wystarczy otworzyć pudełko i dziecko już może się nim bawić. Gdy coś wypadnie na bok, szybko pozbieracie piasek do środka. Co ciekawe, będzie wyglądał na mokry, ale nie przykleisz go do podłogi. To rewelacyjny produkt dla wszystkich rodziców, którzy chcą mieć ciągle porządek w domu. Dodatkowe akcesoria ułatwią formowanie oraz zbieranie tego wyjątkowego piasku kinetycznego, więc zachęcisz dziecko, by posprzątało po zakończonym budowaniu. Ponadto w tej kategorii znajdziesz wiele ciekawych propozycji. Jeżeli polubicie ten wyjątkowy produkt, łatwo uzupełnicie go o nowe materiały oraz kolory. Jesteście miłośnikami plażowego budowania? Z pewnością wybór piasku sensorycznego będzie dobrym pomysłem!

  Ładowanie...