29,01 

Pewnego razu w kawiarni na końcu świata

"Pewnego razu w kawiarni na końcu świata" to trzeci część bestsellerowego cyklu stworzonego przez Johna Strelecky'ego - autora książek motywacyjnych i twórcy koncepcji Big Five for Life, którego opowieści sprzedały się w ponad 6 milionach egzemplarzy na całym świecie i zostały przetłumaczone na 42 języki.Po "Kawiarni na końcu świata" i "Powrocie do kawiarni na końcu świata" nadszedł czas na kolejnCzytaj więcej

  • Wydawnictwo: Wydawnictwo Aktywa
  • Data premiery: 2021-04-16
  • Okładka: miękka
  • Liczba stron: 144
  • Wymiary: 195 x 135 x 10

"Pewnego razu w kawiarni na końcu świata" to trzeci część bestsellerowego cyklu stworzonego przez Johna Strelecky'ego - autora książek motywacyjnych i twórcy koncepcji Big Five for Life, którego opowieści sprzedały się w ponad 6 milionach egzemplarzy na całym świecie i zostały przetłumaczone na 42 języki.

Po "Kawiarni na końcu świata" i "Powrocie do kawiarni na końcu świata" nadszedł czas na kolejne inspirująca opowieść o sensie życia, podróży w głąb siebie i spotkaniu z samym sobą. Gdy kilka lat temu John Strelecki napisał swoją niepozorną debiutancką powieść, z pewnością nie spodziewał się, że wkrótce zmieni życie milionów ludzi na całym świecie. W pierwszej części John zatrzymuje się na rozdrożu, by zatankować przed wyruszeniem w dalszą drogą, ale w tytułowej kawiarni znajduje pożywienie zupełnie innego rodzaju. To właśnie tu wyrusza w pasjonującą podróż, podczas której odkrywa siebie, zaczyna inaczej patrzeć na życie i odkrywa, jak wiele można nauczyć się od zielonego żółwia morskiego...

W "Pewnego razu w kawiarni na końcu świata" mija sporo czasu od ostatniej wizyty bohatera w tym niesamowitym miejscu. John starzeje się i ponownie potrzebuje odkryć siebie na nowo. Gdy mężczyzna wraca z pogrzebu swojego ojca chrzestnego, drogę powrotną utrudnia mu niespodziewana burza oraz awaria samochodu. Pytania, na które musiał odpowiedzieć przed laty w magicznej kawiarni zmieniły się podobnie jak on. Czy upływ czasu spowoduje, że będzie musiał zrezygnował ze swoich pasji? Jaki jest sposób na odnalezienie radości z życia w zabieganym świecie? Czym tak naprawdę jest strach związany z przemijaniem?

John P. Strelecky po raz kolejny zabiera czytelników w inspirującą podróż, podczas której będą mogli na nowo odkrywać swój sens istnienia. "Pewnego razu w kawiarni na końcu świata" to nie typowy poradnik, ale pasjonująca opowieść o poszukiwaniu siebie i odkrywaniu tajemnicy życia. Autor miał 32 lata, gdy postanowił porzucić swoje normalne życie i posłuchać głosu swojego serca, dlatego też potrafi opowiedzieć o podążaniu śladem swoich marzeń lepiej niż jakikolwiek inny autor.

Niniejsza książka to dla czytelników prawdziwy zastrzyk duchowej energii, optymizmu i inspiracji. "Pewnego razu w kawiarni na końcu świata" to historia pełna refleksji na temat natury życia i poszukiwań własnego szczęścia - mądra, ciepła i kojąca.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
2998944
Tytuł
Pewnego razu w kawiarni na końcu świata
Wydawnictwo
Język
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
144
Typ okładki
miękka
Wydanie
I
Data premiery
2021-04-16
Rok wydania
2021
Wymiary
195 x 135 x 10
Waga
0.18 kg
Wysokość
10 mm
Długość
195 mm
Głębokość
135 mm
Nasza cena
29,01 zł
Zobacz więcej
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i produktów
Informacje o producencie
Pełna nazwa producenta
Wydawnictwo Aktywa Sp. z o.o.
Adres pocztowy
33-395 Chełmiec Gajowa 103
Email
biuro@wydawnictwoaktywa.pl
Telefon
531158474
Kraj pochodzenia produktu
Polska
Osoba odpowiedzialna w UE
Nazwisko lub nazwa podmiotu
Wydawnictwo Aktywa Sp. z o.o.
Adres pocztowy
33-395 Chełmiec Gajowa 103
Email
biuro@wydawnictwoaktywa.pl
Telefon
531158474
Zobacz więcej
Recenzje
4,9/5
9 recenzji
  • 5
    8
  • 4
    1
  • 3
    0
  • 2
    0
  • 1
    0
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
  • Sara Ś. Klient niezweryfikowany
    5.0
    2025-10-05Recenzja zweryfikowana
    Polecam każdemu! Opowiada o kolejnych przygodach autorów książki. Jest ciekawa i wciągająca. Polecam każdemu.
  • Jolanta B. Klient niezweryfikowany
    4.0
    2025-05-27Recenzja zweryfikowana
    Książka warta przeczytania, wsparcie dla siebie, polecam
  • Halina W. Klient niezweryfikowany
    5.0
    2021-04-29Recenzja zweryfikowana
    Przeczytałam wcześniejsze ksiażki i byłam zadowolona. Wszytskie dają do myślenia. Moim zdaniem też dodają otuchy osobom, które tego potrzebują. Myśle, ze każdyy z nas zadaje sobie czasami takie pytania jakie są przytaczane w kisazce i nie znajduje na nie prostej odpowiedzi. Według mnie wszystkie książki. tej serii nadają się dla młodych ludzi, kto®zy żyją w wiecznym stresie. Może pozwoli to wam spojrzeć na życie z innej perspektywy.
  • Bożena C. Klient niezweryfikowany
    5.0
    2021-04-27Recenzja zweryfikowana
    Niestety nie zorientowałam się, ze to ktoraś książka z serii więc nie przeczytałam wcześniejszych części zanim się zabrałam za tą. Mimo to książka bardzo miś ie spodobała. Momentami nie wiedziałam dokładnie o co chodzi przez bark wiedzy z wcześniejszych tom∑, ale poza tym uważam, ze jest to bardzo wartościowa lektura. Mało jest tak pięknych i pocieszających, motywujących prac na rynku. polecam bardzo.
  • Wiesława R. Klient niezweryfikowany
    5.0
    2021-04-27Recenzja zweryfikowana
    Po przeczytaniu poprzednich części nie mogłam doczekać się tej książki. Bardzo chciałam wiedzieć jaką podróż po wnętrzu samego siebie przygotuje nam autor. Ktoee tematy będą poruszone. Mi osobiście ta seria dała dużo wsparcia. W sudoku znajdziemy Maase pięknych cytatów, ktore zostają w głowie na długo po przeczytanie książki. Polecam bardzo wszystkim. Każdy z nas potrzebuje trochę optymizmu w naszym życiu.
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
  • Klient zweryfikowany
    Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
  • Klient niezweryfikowany
    Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
  • Recenzja Zweryfikowana
    Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 20. listopada, czwartek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
13,49 zł Pobranie 5,00 zł
DPD Automaty
data dostawy 21. listopada, piątek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
5,99 zł
InPost Kurier
data dostawy 20. listopada, czwartek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
15,49 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier GLS
data dostawy 20. listopada, czwartek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
13,99 zł Pobranie 5,00 zł
DPD Pickup Żabka i inne
data dostawy 21. listopada, piątek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 20. listopada, czwartek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
14,49 zł Pobranie 6,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 20. listopada, czwartek
bezpłatna dostawa od 199,00 zł
11,99 zł
DPD Kurier
data dostawy 20. listopada, czwartek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
13,99 zł Pobranie 5,50 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 20. listopada, czwartek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
InPost International
data dostawy 26. listopada, środa
39,99 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej - ul. Londzina 57
data dostawy 20. listopada, czwartek
0,00 zł
Odbiór osobisty w Krakowie - ul. Podwale 1
data dostawy 20. listopada, czwartek
0,00 zł

Produkty od autora: