Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

John P. Strelecky

 (5 produktów)

Kawiarnia na końcu świata. Opowieść o sensie życia

(okładka miękka)

5/5
29,91 45,00 zł −34%
Wysyłka 24 godziny

Wielka Piątka

(okładka miękka)

5/5
25,02 39,90 zł −37%
Wysyłka 24 godziny

Powrót do kawiarni na końcu świata

(okładka miękka)

5/5
31,44 45,00 zł −30%
Wysyłka 24 godziny

Pewnego razu w kawiarni na końcu świata

(okładka miękka)

5/5
30,75 45,00 zł −32%
Wysyłka 24 godziny

Return to the cafe on the edge of the world w.ukra

(okładka twarda)

21,41 31,20 zł −31%
Wysyłka 24 godziny

John P. Strelecky

John Strelecky to nietypowy autor, który porzucił zwyczajne życie, by stać się prawdziwym podróżnikiem. W wieku 32 lat postanowił poszukać sensu życia i wyruszył w podróż w najdalsze zakątki świata. To właśnie dzięki temu doświadczeniu zaczął inaczej patrzeć na rzeczywistość oraz odnalazł zagubione wartości. Niezwykła wędrówka, spotkania z przedstawicielami innych kultur i obserwacja niesamowitego świata natury spowodowały przemianę duchową, którą autor postanowił zaprezentować czytelnikom.

John Strelecky urodził się na przedmieściach Chcicago. Już od dziecka marzył, by zostać podróżnikiem. Z powodów zdrowotnych musiał jednak zrezygnować z planów, by zostać pilotem. Po wielu stresujących zajęciach, w wieku 32 lat postanowił wrócić do swoich dziecięcych marzeń. To odmieniło jego życie i przyniosło niespodziewany sukces. Po powrocie z wyprawy w najdalsze zakątki świata nagle postanowił napisać książkę, którą ukończył w 21 dni. Opis jego wspomnień oraz przemyśleń zyskał ogromną popularność i został przetłumaczony na 42 języki, trafiając do milionów czytelników. John Strelecky nie tylko nadal pisze książki, ale także podróżuje, tym razem już ze swoją rodziną.

"Kawiarnia na końcu świata" - to inspirująca książka, którą John Strelecky napisał po powrocie z wielkiej wyprawy. Pisarz zachęca czytelnika do poszukiwania sensu życia w zgodzie z samym sobą i swoimi pragnieniami. Ponadto dzieli się wspomnieniami z podróży oraz ciekawymi przemyśleniami na temat wyzwań współczesnego świata.

Ładowanie...