Wielka Piątka (John P. Strelecky) - tantis.pl
Xi

Wielka Piątka

John P. Strelecky

(okładka miękka)

5/5
Wydawnictwo: Wydawnictwo Aktywa
Liczba stron: 264

SUPER CENA

Cena detaliczna: 39,90 zł

30,79 zł

Wysyłka 24 godziny
InPost Paczkomat® 24/7 12,99 zł
Orlen Paczka 8,99 zł
Kurier DPD 12,99 zł
DPD - Odbiór w Punkcie 12,99 zł
Kurier InPost 14,99 zł
Pocztex Kurier 10,99 zł
Pocztex - punkty odbioru 10,99 zł

Najniższa cena: 23,41 zł

Opis

Jeśli brakuje Ci poczucia sprawczości i łatwo ulegasz wpływom innych, przeczytaj „Wielką Piątkę”, by odwrócić swój sposób myślenia o 180 stopni. Dzięki lekturze ujrzysz w sobie lidera – przewodnika zespołu firmowego, rodziny, lokalnej społeczności, a przede wszystkim własnego życia. Szybko przekonasz się, że tak naprawdę nie potrzebujesz mentora, by osiągać dokładnie to, czego chcesz, a najsilniejsza motywacja płynie z wnętrza nas samych. Poradnik przedstawia punkt widzenia przedsiębiorcy Thomasa Derale, który uchodzi w swoim środowisku za największego lidera na świecie. Sukces jego działalności opiera się na dwóch zasadach: każdy z członków zespołu musi zdefiniować swój „Sens Istnienia” i wyznaczyć tytułową Wielką Piątkę, czyli 5 głównych życiowych celów. Życie Thomasa zostało gwałtownie zatrzymane po ukończeniu przez niego 55 lat – to właśnie wtedy otrzymał informację o swojej nieuleczalnej chorobie. Mimo tragicznej wiadomości nieustannie inspiruje i motywuje do działania wszystkich, których spotyka na swojej drodze. Założenia „Wielkiej Piątki” są ponadczasową receptą na życiowy sukces: zawarte w niej treści znajdują zastosowanie w każdej indywidualnej sytuacji. Sprawdź, jak Ty możesz wykorzystać je w celu zmiany swojego życia na lepsze!

Niezależnie od tego, kim jesteś oraz jak postrzegasz swoją rolę jako przywódcy w domu, w pracy, w lokalnej społeczności czy relacjach z samym sobą, książka "Wielka piątka" może odmienić Twoje życie w sposób, którego nawet sobie nie wyobrażasz. Spisana przez Johna P. Strelecky'ego historia Thomasa Derale udowadnia, że każdy z nas rodzi się, aby być liderem, nawet jeśli przewodzimy jedynie samym sobie. Nawet umierając, ten wyjątkowy przywódca inspirował wszystkich dookoła siebie. Opowieść o tym, kim był, jak żył i jak opuścił ten świata zmusza do myślenia, zapada głęboko w pamięć, a przede wszystkim - motywuje do głębokich zmian i nastawienia się na osiąganie sukcesów.

"Wielka piątka" zawiera pionierskie zasady biznesowe, które są ponadczasową spuścizną po niezwykłym życiu Thomasa Derale. Książka pozytywnie wpłynęła już na miliony czytelników na całym świecie, którzy zastosowali zdobytą wiedzę do własnego życia i własnych unikatowych okoliczności, uzyskując w ten sposób równie niepowtarzalne efekty.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 928809
Tytuł Wielka Piątka
Autor John P. Strelecky
Wydawnictwo Wydawnictwo Aktywa
Język wydania polski
Język oryginału angielski
Liczba stron 264
Data premiery 2019-10-01
Rok wydania 2019
Wymiary produktu [mm] 19
Okładka okładka miękka
Waga Produktu [kg] 0.3
Cena detaliczna 39,90 zł
Nasza cena 30,79 zł
Powiązane tematy: Dzień Matki 2023

Recenzje

5/5
Jak działają recenzje?
5
4
3
2
1

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:


Agata R.

Klient zweryfikowany

5/5
| 08-02-2023 | Recenzja zweryfikowana
Wspaniała pozycja :) kupiłam ponieważ poleciło mi ją kilkanaście osób - ja oczywiście dołączam się do grona fanów książki "Wielka Piątka". Niesamowita pomoc w doskonaleniu cech Leadera zespołu.

Agata J.

Klient zweryfikowany

5/5
| 07-02-2022 | Recenzja zweryfikowana
Wspaniała książka, motywuje, uczy, wzrusza i inspiruje jeśli ktoś szuka wskazówek, by rozwijać siebie i swój biznes to konieczne musi przeczytać tę pozycję!

Piotr K.

Klient zweryfikowany

4/5
| 01-09-2021 | Recenzja zweryfikowana
Książka czytała się dość dobrze, ale jest to lektura bardziej dla liderów, menadżerów, niż przeciętnego Kowalskiego, choć sama idea tytułowej Wielkie Piątki siedzi mi w głowie cały czas i daje do myślenia, jak dobrze przeżyć swoje życie, dla jakich wartości warto żyć.

Marlena E.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 29-08-2020 | Recenzja zweryfikowana
Mam w swojej biblioteczce „Kawiarnię na końcu Świata” i „Wielką piątkę” autorstwa Johna Strelecky i sięgam do nich zawsze, kiedy coś mi nie wyjdzie i tracę wiarę w siebie. Te książki niesamowicie inspirują, przypominają o celach, które sobie obrałam i o tym, że warto je realizować bez względu na wszystko.

Michał M.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 19-08-2020 | Recenzja zweryfikowana
Czytając czułem się tak, jakby autor pytał: „A jaka jest twoja wymówka?” :) Książka opowiada historię nieuleczalnie chorego człowieka, który mimo przeciwności losu nie pozbył się odpowiedzialności za swój zespół i nieustannie motywował ich do pracy. Autor przekonuje, że każdy może być liderem, trzeba tylko wiedzieć czego się chce i konsekwetnie do tego dążyć.

Sylwia G.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 09-08-2020 | Recenzja zweryfikowana
Tematyka książki skierowana jest do liderów biznesu, właścicieli firm, ale moim zdaniem każdy może znaleźć w niej coś dla siebie. Wartości takie jak uczciwość, praca z pasją, jasne określenie celów i dążenie do nich znajdują zastosowanie w każdej sferze życia.

Justyna M.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 30-07-2020 | Recenzja zweryfikowana
Niepowtarzalny styl Johna Strelecky’ego przekonuje mnie w 100%! Po rewelacyjnej „Kawiarni na końcu świata” sięgnęłam z zaciekawieniem po „Wielką piątkę” i nie zawiodłam się. Historia wciąga jak dobra powieść, a jej przekaz inspiruje do działania nad osiągnięciem swoich celów. Ja już spisałam swoją Wielką Piątkę i polecam zrobić to wszystkim, którzy prowadzą własny biznes lub chcą otworzyć coś w przyszłości.

Halina B.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 20-07-2020 | Recenzja zweryfikowana
Niezwykle motywująca historia, która pomaga nam walczyć o swoje marzenia i docenić to co mamy. Postać głównego bohatera Thomasa Derale pokazuje, że nawet mimo trudności takich, jak ciężka choroba można odnosić sukcesy i motywować do nich ludzi ze swojego otoczenia.

Magda A.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 10-07-2020 | Recenzja zweryfikowana
Poradników w stylu „jesteś urodzonym liderem” mamy w księgarniach zatrzęsienie, ale na ogół treści są ogólnikowe i wtórne. Do mnie najbardziej przemawiają praktyczne przykłady, opowieści o ludziach, którzy naprawdę odnieśli sukces dzięki swojej pracy i sile charakteru. „Wielka piątka” jest właśnie taką pozycją. Polecam sprawdzić, zwłaszcza jeśli macie dość pseudo psychologicznego bełkotu.

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa

czas dostawy
koszt
za pobraniem
InPost Paczkomat® 24/7
czas dostawy
6. czerwca, wtorek
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Orlen Paczka
czas dostawy
6. czerwca, wtorek
przedpłata
8,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier DPD
czas dostawy
6. czerwca, wtorek
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
17,99 zł
DPD - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
6. czerwca, wtorek
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier InPost
czas dostawy
6. czerwca, wtorek
przedpłata
14,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
Niedostępne
Pocztex Kurier
czas dostawy
6. czerwca, wtorek
przedpłata
10,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
15,99 zł
Pocztex - punkty odbioru
czas dostawy
6. czerwca, wtorek
przedpłata
10,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
czas dostawy
6. czerwca, wtorek
przedpłata
0,00 zł
pobranie
Niedostępne
Ładowanie...