Perfekt 3. Ksiażka Nauczyciela. Język niemiecki dla liceów i techników

PERFEKT to czteropoziomowy kurs do nauki języka niemieckiego dla uczniów liceów i techników. Kurs kierowany jest do uczniów rozpoczynających lub kontynuujących naukę drugiego języka obcego. Każdy tom przewidziano na rok nauki w wymiarze dwóch godzin tygodniowo. Czytaj więcej

  • Wydawnictwo: Pearson
  • Serie: Perfekt
  • Data premiery: 2020-08-10
  • Okładka: miękka
  • Wymiary: 29
więcej parametrów

O książce

PERFEKT to czteropoziomowy kurs do nauki języka niemieckiego dla uczniów liceów i techników. Kurs kierowany jest do uczniów rozpoczynających lub kontynuujących naukę drugiego języka obcego. Każdy tom przewidziano na rok nauki w wymiarze dwóch godzin tygodniowo.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu
2852838
Tytuł
Perfekt 3. Ksiażka Nauczyciela. Język niemiecki dla liceów i techników
Producent
Serie:
Typ publikacji
materiały dla nauczyciela
Wydanie
I
Język
niemiecki
Język oryginału
niemiecki
Typ okładki
miękka
Data premiery
2020-08-10
Rok wydania
2020
Wymiary
29
Długość
297 mm
Głębokość
29 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Nasza cena
94,22 zł
Dziękujemy za Twoją ocenę!
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Perfekt 3. Ksiażka Nauczyciela. Język niemiecki dla liceów i techników” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji.
Dostawa i płatność