Xi
cofnij do Bobasy

Kategorie

    • Baby Anabell (17)

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Baby Annabell

   (17 produktów)

  Lalki Baby Annabell to interaktywne zabawki imitujące niemowlęta. Dostępne w różnych rozmiarach, od małych, podobnych do noworodków po większe modele. Mają różnorodne funkcje, włącznie z płaczem, śmiechem, picie z butelki i mruganiem. Zestawy lalek Annabell zawierają szeroki wybór ubranek i akcesoriów, umożliwiając dzieciom tworzenie różnorodnych sytuacji i naśladowanie opieki nad prawdziwym dzieckiem.

  Zestaw ubranek. Baby Annabell

  48,29 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Zestaw do pielęgnacji Baby Annabell

  60,19 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Top Fashion. Modelka 1.

  21,69 
  Wysyłka dzisiaj

  Baby Annabell. Lalka Aleksander 43cm

  222,79 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Baby Annabell - Rajstopki 43cm 2pak

  44,69 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Baby Annabell - Skarpetki

  30,49 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Baby Annabell - Buciki

  41,89 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Baby Annabell - Ubranko

  33,39 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Lalka Baby Annabell

  Baby Anabell szturmem zdobyła międzynarodowy rynek i stała wymarzoną zabawką licznego grona maluchów. O jej popularności zdecydowały wygląd i funkcje. Lalka bowiem swoją formą, a także zachowaniem świetnie oddaje prawdziwe niemowlę. W zależności od modelu Annabell może pić wydając przy tym dźwięki połykania, zamykać i otwierać oczy, śmiać się i płakać prawdziwymi łzami, gaworzyć, ssać smoczek i całować opiekuna. Jest zdecydowanie jedną z najbardziej rozwiniętych interaktywnych lalek, która gwarantuje długie godziny wciągającej zabawy i pełne zaangażowanie w opiekę nad zabawkowym maluchem. Spora liczba możliwych zachowań i reakcji Annabell sprawia, że wymaga ona realnej opieki i skupienia uwagi podczas zabawy. Tym samym uczy najmłodszych odpowiedzialności oraz pozwala ogrywać im rolę opiekunów, naśladować rodziców, co samo w sobie jest niezwykle rozwijającą zabawą.

  Lalki Baby Annabell - modele

  Oferta producenta - marki Zapf obejmuje kilka różnych modeli. Dostępne są zarówno lalki Annabell, które wyglądem i zachowaniem przypominają noworodki, a także modele większe zbliżone do niemowlaków i starszych dzieci. Te pierwsze mierzą około 30 cm, posiadają miękkie wypełnienie, posiadają swoją butelkę, a po posiłku lub zabawie wymagają odpoczynku, co zwiastują zamykające się oczy. Rozmiary drugiej grupy lalek wahają się od 30 do 50 cm. Są więc zdecydowanie większe i cięższe. Posiadają więcej dodatkowych akcesoriów, funkcji oraz piękne, długie włosy, o które także należy odpowiednio dbać. Większa Annabell wydaję odgłosy całowania, kiedy chce odwzajemnić buziaki, a przed samym zaśnięciem, kiedy zamyka oczy, zaczyna wieczorne, senne gaworzenie.

  Baby Annabell - akcesoria i ubranka

  Producent zadbał, aby lalki Annabell zostały wyposażone w niezwykle szeroki wachlarz odzieży oraz akcesoriów niezbędnych także prawdziwemu maluchowi. Dlatego w ofercie sklepu można znaleźć ubranka dla lalki Baby Annabell takie jak pieluszki, skarpetki, kombinezony oraz sukienki, jak i solidne akcesoria, na przykład wózek dla lalki. Dzięki wszystkim dodatkowym elementom dostępnym w sprzedaży można skonstruować bardzo rozległy świat skupiający się na spędzaniu czasu z Annabell. Dodatki pozwolą także na jeszcze szersze naśladownictwo prawdziwych, życiowych czynności. Sama lalka jest bardzo podręczna, więc maluchy mogą zabierać ją ze sobą, aby towarzyszyła im w codziennych przygodach. Należy jednak pamiętać, że zabawka wymaga uwagi, co uczy najmłodszych dodatkowej odpowiedzialności.

  Warto podkreślić, że lalki wykonano z bezpiecznych materiałów, które charakteryzują się także dużą wytrzymałością. Modele Annabell spośród innych lalek wyróżnia także budowa, bowiem lalka nie została zbudowana z kilku sztywnych elementów. Korpus zazwyczaj jest miękki, co sprawia, że lalka pełni także funkcję przytulanki i jest bardziej elastyczna. Ułatwia to zmienianie pozycji zabawki, bez problemu można ją położyć, posadzić lub z lekkością trzymać w ramionach. Miękki korpus ułatwia także przebieranie lalki, co jest także świetnym treningiem umiejętności manualnych, a przy tym pozwala wykorzystać liczne dodatki oferowane przez producenta lalek.

  Ładowanie...