Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Svetlana Ovsyankina

 (5 produktów)

Niefit przepisy od baletnicy

(okładka miękka)

30,29 49,90 zł −39%
Dostępne od 2021-12-10

Fit przepisy od baletnicy

(okładka miękka)

5/5
27,39 44,90 zł −39%
Wysyłka 2 dni robocze

Fit przepisy od baletnicy. Sezonowo

(okładka miękka)

5/5
26,39 44,90 zł −41%
Wysyłka 2 dni robocze

Pakiet: Fit przepisy od baletnicy / Fit przepisy od baletnicy. Sezonowo

(okładka miękka, miękka - pakiet)

53,78 89,80 zł −40%
Wysyłka 2 dni robocze

Fit przepisy od baletnicy / Fit przepisy od baletnicy. Sezonowo / Niefit przepisy od baletnicy

(okładka miękka, miękka, miękka - pakiet)

84,07 139,70 zł −40%
Dostępne od 2021-12-10

Svetlana Ovsyankina

Svetlana Ovsyankina jest tancerką Polskiego Baletu Narodowego i autorką instagramowego profilu pod nazwą Fit przepisy od baletnicy, na którym zdradza kulisy pracy baletnic i dzieli się pomysłami na zdrowe, pyszne posiłki. Obok autorskich pomysłów często inspiruje się przy tym tradycjami kulinarnymi rodzinnej Rosji i regionu, z którego pochodzi - Tatarstanu.

Proste, niedrogie receptury z wykorzystaniem sezonowych składników, apetyczne zdjęcia i wiele praktycznych wskazówek kuchennych przyniosły Svetlanie dużą popularność - jej profil ma kilkaset tysięcy obserwatorów. Przepisy takie, jak rosyjskie syrniki, ciasto jogurtowe z mąki kukurydziane czy zdrowy topiony serek śmiało można nazwać już hitami Instagrama.

Sukces internetowy Svetlany Ovsyankiny zaowocował propozycją wydania książki. Papierowa wersja "Fit przepisy od baletnicy" zawiera w większości przepisy niepublikowane na Instagramie; treść publikacji uzupełniają propozycje najbardziej lubiane przez społeczność internetową. Sukces debiutanckiej książki Ovsyankiny pociągnął za sobą jej kontynuację: książka "Fit przepisy od baletnicy. Sezonowo" pokazuje, jak kreatywnie wykorzystać dary natury właściwe dla kolejnych pór roku.

Obie pozycje cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem wśród fanów zdrowego gotowania, a Svetlana nie osiada na laurach: obecnie poświęca się macierzyństwu i pracuje nad kolejną publikacją kulinarną

Ładowanie...