Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Mike S. Miller

 (2 produktów)

Injustice. Bogowie pośród nas. Rok pierwszy. Tom 1

(okładka twarda)

5/5
80,79 119,99 zł −33%
Wysyłka dzisiaj

Injustice. Bogowie pośród nas. Rok drugi

Mike S. Miller, Bruno Redondo

(okładka twarda)

73,99 109,99 zł −33%
Wysyłka dzisiaj

Mike S. Miller

Mike S. Miller Urodził się w 1971 roku na Hawajach. Jest ilustratorem i twórcą komiksów, który w swojej karierze pracował dla najbardziej znanych w branży wydawnictw, w tym: Malibu Comics, Marvel Comics, DC Comics i Image Comics. Niektóre z jego bardziej znanych prac ukazywały się w ramach serii DC "Injustice: Gods Among Us".

Wczesne prace Millera obejmują ilustracje komiksu "Freak Force" dla wydawnictwa Malibu Comics z początku lat 90. oraz szkice kolejnych odcinków "Wolverine'a" oraz innych zeszytów z serii "X-Men" dla wydawnictwa Marvel pod koniec lat 90. Natomiast jego praca w DC obejmuje stworzenie kilku zeszytów w ramach serii "Przygody Supermana" oraz jego najdłużej wydawanej serii "Injustice: Gods Among Us".

Mike S. Miller pracował także nad komiksowymi adaptacjami serii "Błędny rycerz" George'a R. R. Martina oraz "Nowej wiosny" z cyklu "Koła czasu" Roberta Jordana. Miller stworzył i był współautorem komiksu "The Imaginaries", który został opublikowany w 2005 roku przez Image Comics. Jego seria komiksów z 2005 roku "Deal with the Devil" została wykupiona w 2008 roku przez studio Lionsgate Films, jednak do tej pory nie została zekranizowana.

Miller publikuje także na swojej stronie internetowej, na której ukazały się dwa komiksy internetowe: fragmenty serii o grach wideo "Electronic Tigers" oraz "RLC (Right Left Center)", serial polityczny z konserwatywnym punktem widzenia.

Ładowanie...