Xi

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Mike S. Miller

   (2 produktów)

  Injustice. Bogowie pośród nas. Rok piąty. Tom 5

  (okładka twarda)

  143,59 
  Wysyłka 24 godziny

  Mike S. Miller

  Mike S. Miller Urodził się w 1971 roku na Hawajach. Jest ilustratorem i twórcą komiksów, który w swojej karierze pracował dla najbardziej znanych w branży wydawnictw, w tym: Malibu Comics, Marvel Comics, DC Comics i Image Comics. Niektóre z jego bardziej znanych prac ukazywały się w ramach serii DC "Injustice: Gods Among Us".

  Wczesne prace Millera obejmują ilustracje komiksu "Freak Force" dla wydawnictwa Malibu Comics z początku lat 90. oraz szkice kolejnych odcinków "Wolverine'a" oraz innych zeszytów z serii "X-Men" dla wydawnictwa Marvel pod koniec lat 90. Natomiast jego praca w DC obejmuje stworzenie kilku zeszytów w ramach serii "Przygody Supermana" oraz jego najdłużej wydawanej serii "Injustice: Gods Among Us".

  Mike S. Miller pracował także nad komiksowymi adaptacjami serii "Błędny rycerz" George'a R. R. Martina oraz "Nowej wiosny" z cyklu "Koła czasu" Roberta Jordana. Miller stworzył i był współautorem komiksu "The Imaginaries", który został opublikowany w 2005 roku przez Image Comics. Jego seria komiksów z 2005 roku "Deal with the Devil" została wykupiona w 2008 roku przez studio Lionsgate Films, jednak do tej pory nie została zekranizowana.

  Miller publikuje także na swojej stronie internetowej, na której ukazały się dwa komiksy internetowe: fragmenty serii o grach wideo "Electronic Tigers" oraz "RLC (Right Left Center)", serial polityczny z konserwatywnym punktem widzenia.

  Ładowanie...