Xi

Jheremy Raapack

 (1 produktów)

Jheremy Raapack

Jheremy Raapack to znany i ceniony twórca komiksowy. Zajmuje się głównie ilustracjami komiksów, a także wykonuje ich okładki. Styl pełen wyrazistych kolorów zapewnił artyście międzynarodową rozpoznawalność oraz został doceniony przez nawet najbardziej krytycznych miłośników sztuki komiksowej. Dzięki wieloletniej współpracy z DC Comics ten niezwykły twórca mógł tworzyć ilustracje do bardzo popularnych tytułów. Wśród komiksowych opowieści, które dane mu było rozwijać, znalazły się chociażby przygody Batmana, Supermana, Wonder Woman czy bohaterów World of Warcraft.

Nasycone kolory, mocna gra światłem i klasyczne prezentowanie bohaterów to chyba najważniejsze cechy twórczości tego artysty. Umiejętności tego ilustratora z pewnością spodobają się zwłaszcza miłośnikom tradycyjnych komiksów. Jheremy Raapack zręcznie nawiązuje do klasyki, ale wnosi do swoich ilustracji również powiew artystycznej świeżości. Dzięki temu powstają nasycone szczegółami komiksy, od których ciężko czytelnikowi oderwać wzrok.

"Injustice" - w tym komiksie znalazły się ilustracje, które wykonał Jheremy Raapack. To porywająca opowieść o najpotężniejszych superbohaterach, pełna dramatycznych wydarzeń. Superman zaprowadza na świecie nowy porządek, oparty o jego potęgę. Czy jednak pokonanie przestępczości będzie jedynym efektem jego władzy? Co stanie się, gdy władza absolutna zostanie oddana temu bohaterowi? Odpowiedzi na te pytania czytelnik poszuka razem z Batmanem, wplątanym w tę wyjątkową historię. Wśród twórców prezentowanej opowieści jest również ceniony scenarzysta, doskonale znany prawdziwym miłośnikom komiksów, Mike Miller.

Ładowanie...