Xi

Kategorie

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Isabelle Filliozat

   (5 produktów)

  Moja rodzina. Akceptuję, co czuję

  (okładka miękka)

  21,59 
  Wysyłka dzisiaj

  Bracia i siostry. Akceptuję, co czuję

  Isabelle Filliozat, Eric Veille

  (okładka miękka)

  21,59 
  Wysyłka dzisiaj

  Strach - wróg czy przyjaciel? Akceptuję, co czuję

  Isabelle Filliozat, Fred Benaglia

  (okładka miękka)

  21,59 
  Wysyłka dzisiaj

  Próbowałam już wszystkiego

  Isabelle Filliozat, Anouk Dubois

  (okładka miękka)

  35,59 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Prawa dziecka. Akceptuję, co czuję

  Isabelle Filliozat, France Marie Perreault

  (okładka miękka)

  21,59 
  Wysyłka dzisiaj

  Isabelle Filliozat

  Isabelle Filliozat (ur. 1957 r. w Paryżu) jest francuską psychoterapeutką i autorką poradników psychologicznych. Zakres jej zainteresowań zawodowych obejmuje zarządzanie emocjami, terapię rodzin oraz rozwój emocjonalny dzieci. Dorobek autorski Filliozat obejmuje 40 książek przeznaczonych dla dorosłych i dzieci, przełożonych do tej pory na 26 języków. Na polskim rynku ukazał się m.in. cykl "Akceptuję, co czuję", książki "W sercu emocji dziecka" czy "Już się nie rozumiemy! Jak przeżyć czas trzaskających drzwi".

  Filliozat przez trzydzieści lat prowadziła szkolenia kompetencji miękkich dla przedstawicieli różnorodnych zawodów: medyków, bankierów, pracowników towarzystw ubezpieczeniowych, przemysłu czy administracji. Zdobyte doświadczenia stały się merytoryczną bazą do stworzenia EIREM - Szkoły Inteligencji Interpersonalnej i Emocjonalnej (fr. École des Intelligences Relationelle et Emotionelle). Placówka oferuje treningi personalne i inne działania na rzecz rozwoju osobistego, prowadzi także szkolenia coachów i trenerów mentalnych.

  Duże zainteresowanie książkami Filliozat na temat rodzicielstwa zainspirowało autorkę do stworzenia cyklu warsztatów pod nazwą les Ateliers Filliozat. Zajęcia prezentują praktyczne ujęcie zagadnienia rodzicielstwa bliskości i empatii w stosunku do dzieci. Isabelle Filliozat jest także wiceprzewodniczącą komisji rządowej 1000 Pierwszych Dni, zainicjowanej przez prezydenta Macrona we wrześniu 2019 r. Przedmiotem jej działania jest wsparcie rodzin w okresie ciąży i pierwszych dwóch lat życia dziecka.

  Ładowanie...