Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Akceptuję, co czuję

 (10 produktów)

Pewność siebie. Akceptuję, co czuję

5/5
30,79 39,99 zł −23%
Wysyłka dzisiaj

Złość - jak sobie z nią poradzić

5/5
28,79 39,99 zł −28%
Wysyłka dzisiaj

Strach - wróg czy przyjaciel? Akceptuję, co czuję

(okładka miękka)

25,79 39,99 zł −36%
Wysyłka dzisiaj

Moje emocje. Akceptuję, co czuję

5/5
28,89 39,99 zł −28%
Wysyłka dzisiaj

Kłócimy się, godzimy się. Akceptuję, co czuję

4/5
25,79 39,99 zł −36%
Wysyłka dzisiaj

Prawa dziecka. Akceptuję, co czuję

25,79 39,99 zł −36%
Wysyłka dzisiaj

Bracia i siostry. Akceptuję, co czuję

(okładka miękka)

23,39 39,99 zł −42%
Wysyłka dzisiaj

Moja rodzina. Akceptuję, co czuję

5/5
23,39 39,99 zł −42%
Wysyłka dzisiaj

Strach - wróg czy przyjaciel? Akceptuję, co czuję

(okładka miękka)

5/5
28,69 39,99 zł −28%
Wysyłka dzisiaj

Akceptuję, co czuję

Chcesz wychować radosnego, pewnego siebie człowieka, odznaczającego się inteligencją emocjonalną? Zacznij już dziś. Twoim sprzymierzeńcem będzie seria książek „Akceptuję, co czuję.” Opracowała ją francuska psychoterapeutka specjalizująca się w tematyce rodzicielstwa – Isabelle Filliozat. W swoich książkach podejmuje ona tematy, z którymi stykają się zarówno maluchy, jak i ich rodzice. Zachęca ona najmłodszych do pracy z emocjami poprzez szereg urozmaiconych ćwiczeń, dostosowanych do wieku oraz możliwości przedszkolaków.

Cykl książeczek „Akceptuję, co czuję” został stworzony z myślą o dzieciach do szóstego roku życia. Może on odegrać niezwykle ważną rolę w życiu kilkulatka, ponieważ doświadczenia z dzieciństwa człowieka mają ogromny wpływ na jego dalsze życie. Warto zapewnić mu dobry start również od strony psychologicznej.

Autorka zaprosiła do współpracy innych specjalistów; po to, by dokładniej zająć się danym tematem. Ćwiczenia można wykonywać codziennie lub w wolnej chwili – dobrze jest towarzyszyć przedszkolakowi w wykonywaniu zadań. Pomaga mu to nie tylko w zapoznawaniu się ze światem emocji, ale również buduje nawyk systematycznej pracy. Do każdego egzemplarza dołączono też poradnik dla rodziców. Pomaga on skutecznie przekazywać im wiedzę i uczy, jak rozmawiać z kilkulatkiem, by wzmacniać jego psychikę.

Dotychczas, w ramach serii „Akceptuję, co czuję” na rynku wydawniczym ukazały się następujące książki:

- „Pewność siebie. Akceptuję, co czuję” – Zeszyt ćwiczeń, który ułatwia dziecku budowanie pewności siebie.

- „Moje emocje. Akceptuję, co czuję” – Książka wprowadzająca w świat emocji. Uczy ona nazywania, rozpoznawania oraz przeżywania ich w zdrowy sposób.

- „Strach. Wróg czy przyjaciel? Akceptuję, co czuję” – Tym razem autorka pokazuje, na przykładzie uroczej surykatki, w jaki sposób można oswoić swoje lęki, panować nad nimi. Jaką rolę pełni strach? Warto przeczytać.

- „Bracia i siostry. Akceptuję, co czuję” – W tej części poruszono skomplikowany problem relacji pomiędzy rodzeństwem. Ćwiczenia i zadania sprawiają, że przedszkolak staje się bardziej wyrozumiały wobec członków swojej rodziny i akceptuje ich emocje.

- „Prawa dziecka. Akceptuję, co czuję” – Zestaw gier i zabaw, które w przystępny sposób pokazują najmłodszym, jakie są ich prawa.

 

 

Ładowanie...