Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Helena Piecuch

 (2 produktów)

Dom Gucci. Potęga mody, szaleństwo pieniędzy, gorycz upadku

5/5
28,27 44,90 zł −37%
Wysyłka 24 godziny

Opakowania, czyli perfumowanie śledzia. O grafice, reklamie i handlu w PRL'u

(okładka zintegrowana)

5/5
42,72 64,90 zł −34%
Wysyłka 24 godziny

Helena Piecuch

Helena Piecuch jest redaktorką tekstów i pisze także na zlecenie. Skończyła studia kierunkowe: edytorstwo i dziennikarstwo. Jest także ilustratorką.

Zajmuje się korektą i redakcją tekstu. Czyli poprawia literówki, błędy ortograficzne, błędy składu i wstawia brakujących przecinków; redakcja w jej wykonaniu obejmuje ponadto dopracowanie stylu i kompozycji. Tworzy także ilustracje, a wtedy dokładnie wysłuchuje oczekiwań i każdej wskazówki swoich klientów. Największą radość sprawia jej wymyślanie ilustracji do tekstów książek – wtedy może w pełni zdać się na swoją wyobraźnię.

Jak sama przyznaje, lubi to, co robi, i stara się wykonywać każde zlecenie najlepiej jak potrafi, w czym zdecydowanie pomaga jej perfekcjonizm. Jednak jej praca jest także swego rodzaju misją. Chce, żeby teksty były po prostu lepsze lepsze, a nawet utalentowani autorzy nie są w stanie dostrzec wszystkich niedociągnięć.

Helena Piecuch zajmuje się redakcją książek beletrystycznych, naukowych, popularnonaukowych, dla dzieci, a także redakcją audiobooków, tekstów promocyjnych, artykułów naukowych, prac naukowych, ulotek, scenariuszy, newsletterów. Redaguje także teksty w języku angielskim.

Ładowanie...