Xi

Glen Cordoza

 (4 produktów)

Skazany na biurko. Postaw się siedzącemu światu

(okładka miękka)

54,39 
Wysyłka 24 godziny

Psychoterapia psychodynamiczna zaburzeń osobowości. Podręcznik kliniczny

John F. Clarkin, Peter Fonagy, Glen Cordoza

(okładka miękka)

72,99 
Wysyłka 24 godziny

Trening mięśni pośladków

Bret Contreras, Glen Cordoza

(okładka twarda)

103,29 
Wysyłka 24 godziny

Glen Cordoza

Glen Cordoza to były zawodnik boksu tajskiego, mieszanych sztuk walki i jiu-jitsu z czarnym pasem w ostatniej z wymienionych konkurencji, a także autor wielu książek poświęconych uprawianym przez siebie dyscyplinom i ogólnym zasadom treningu. Jako zawodowy sportowiec osiągnął bilans 12:0 w dyscyplinie tajskiego boksu oraz 3:1 w MMA. Po zakończeniu kariery poświęcił się działalności szkoleniowej i pisaniu książek poradnikowych.

Cordoza ma na koncie współpracę z najwybitniejszymi przedstawicielami MMA: są wśród nich Randy Couture, B.J. Penn, Anderson Silva, Fiodor Jemieljanienko, Lyoto Machida. W trakcie swojej kariery zawodowej współpracował także ze sławami świata jiu-jitsu: Eddiem Bravo i Marcelem Garcią. Dorobek autorski Cordozy obejmuje łącznie 26 książek.

Największym sukcesem Glena Cordozy jako pisarza było wydanie poradnika "Bądź sprawny jak lampart. Jak pozbyć się bólu, uniknąć kontuzji i zwiększyć sprawność". Książka napisana w duecie z Kellym Starrettem dotarła na szczyty list bestsellerów "New York Timesa" i "Wall Street Journal". Sukces poradnika jest efektem jego praktyczności i uniwersalności: porady, wskazówki i liczne propozycje ćwiczeń niezawodnie służą wszystkim, którzy szukają inspiracji treningowych i pragną sukcesywnie zwiększać możliwości własnego ciała.

Ładowanie...