Xi

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Erin Meyer

   (2 produktów)

  Gdy regułą jest brak reguł. Netflix i filozofia przemiany

  (okładka twarda)

  46,19 
  Wysyłka 24 godziny

  Mapa kulturowa. Jak skutecznie radzić sobie z różnicami kulturowymi w biznesie

  Erin Meyer

  (okładka twarda)

  46,29 
  Wysyłka 24 godziny

  Erin Meyer

  Erin Meyer to badaczka kultury, wykładowczyni i autorka książek. Ponadto uczy w jednej z najważniejszych szkół biznesowych na świecie, w szkole INSEAD. Publikowała w Harvard Business Review oraz na stronie internetowej Forbes.com. Była wolontariuszką Korpusu Pokoju w Afryce. W 2019 r. zdobyła wyróżnienie Thinkers50, trafiając do grupy najbardziej wpływowych badaczek kultury korporacyjnej. W swoich badaniach najczęściej zajmuje się największymi liderami biznesowymi i różnicami kulturowymi w środowisku wielokulturowym. Autorka mieszka obecnie w Paryżu.

  Erin Meyer pomaga firmom w zbudowaniu takiego modelu organizacji, który umożliwia rozwój innowacyjności i wprowadzanie nowatorskich strategii biznesowych. Ta wyjątkowa badaczka mieszkała oraz pracowała nie tylko w USA, ale także w wielu krajach afrykańskich oraz europejskich. Projekt Culture Map tej autorki ułatwia przedsiębiorcom porównanie systemów biznesowych z różnych państw na świecie. Autorka zajmuje się budowaniem nowoczesnej kultury korporacyjnej i publikuje artykuły oraz książki na ten temat. W swojej działalności przełamuje bariery kulturowe i polityczne. Z jej wykładów oraz porad korzystali chociażby pracownicy Google, World Bank, Toshiba, Twitter, Deutsche Bank, Heineken i Novo Nordisk.

  "Gdy regułą jest brak reguł" - Erin Meyer i Reed Hastings opowiadają o niezwykłych strategiach nowoczesnych portali streamingowych, które dokonują przełomowych przemian biznesowych na całym świecie. Autorzy wyjaśniają podstawy rewolucji technologicznej oraz jej wpływu na międzynarodowe firmy. To poradnik dla przedsiębiorców, szukających nowoczesnych sposobów na pobudzenie pomysłowości i innowacyjności, a także opowieść o współczesnych zmianach w prowadzeniu wielkich firm oraz korporacji.

  Ładowanie...