Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Dennis O'Neil

 (2 produktów)

Prolog. Batman Knightfall. Tom 1

Chuck Dixon, Dennis O'Neil, Doug Moench

(okładka twarda)

5/5
144,09 199,99 zł −28%
Wysyłka 24 godziny

Doktor Strange

Stan Lee, Roy Thomas, Dennis O'Neil, Don Rico

(okładka twarda)

5/5
235,59 349,99 zł −33%
Wysyłka 24 godziny

Dennis O'Neil

Dennis O'Neil to twórca doskonale znany fanom komiksów na całym świecie. Słynął z wieloletniej współpracy z Marvel Comics i DC Comics. Od lat sześćdziesiątych tworzył opowieści o Batmanie, znacznie przyczyniając się do rozwoju wizerunku tej postaci. Ponadto jest znany z serii komiksów Doktor Strange, Green Lantern oraz Green Arrow. Uczestniczył w organizacji działalności charytatywnej dla twórców komiksów, nazwanej The Hero Initiative. Komiksowe serie tego twórcy to rewelacyjnie oceniane utwory, które przeszły do klasyki świata komiksu.

Dennis O'Neil urodził się w 1939 r. Studiował literaturę angielską, filozofię i kreatywne pisanie. Po studiach współpracował z różnymi czasopismami, aż w końcu spotkał Roya Thomasa, który namówił go do zaprezentowania swoich dzieł Marvelowi. Twórca szybko został doceniony przez największych wydawców komiksów, a oryginalny styl zapewnił mu pracę nad przygodami najważniejszych bohaterów komiksowych w historii. Co ciekawe, jego twórczością były zainteresowane jednocześnie Marvel Comics oraz DC Comics.

"Doktor Strange" - opowieść o słynnym chirurgu, który stał się superbohaterem, zaprezentowana przez Dennisa O'Neila i innych klasycznych twórców. Doktor Strange, doskonale znany również miłośnikom Avengers, trafił do klasyki historii komiksu, a współcześnie stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych superbohaterów. Prezentowane wydanie komiksu jest zbiorem pierwszych opowieści o tej postaci, przeznaczonym zwłaszcza dla miłośników klasycznych komiksów.

Ładowanie...