Xi

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Deb Dana

   (3 produktów)

  Teoria poliwagalna w praktyce. Zestaw 50 ćwiczeń

  (okładka miękka)

  45,49 
  Wysyłka 24 godziny

  Zakotwiczeni. Jak oswoić układ nerwowy

  (okładka miękka)

  44,79 
  Wysyłka 24 godziny

  Teoria poliwagalna w psychoterapii

  (okładka miękka)

  42,99 
  Wysyłka 24 godziny

  Deb Dana

  Deb Dana jest psychoterapeutką, konsultantką i koordynatorką Traumatic Stress Research. To również współautorka cyklu treningowego Rhythm of Regulation. Prowadzi wykłady, wyjaśniające stosowanie teorii poliwagalnej podczas zajęć terapeutycznych z osobami, które przeżyły traumatyczne wydarzenia. Autorka przybliża najważniejsze założenia teorii poliwagalnej, bardzo starając się, by tę wiedzę mogli zrozumieć terapeuci oraz pacjenci.

  Deb Dana od lat rozwija teorię poliwagalną, badając jej wpływ na relacje międzyludzkie, zdrowie psychiczne i leczenie osób z traumatycznymi doświadczeniami. Wyjaśnia, w jaki sposób założenia teorii mogą powodować pozytywne zmiany w życiu ludzi. Praca naukowa tej badaczki odbywa się na całym świecie. Prowadzi wykłady oraz udziela konsultacji organizacjom. Ponadto założyła Polyvagal Institute i jest konsultantką Khiron Clinics oraz doradczynią Unyte. Autorka uważa, że dla każdego człowieka powinno być cenne zrozumienie funkcjonowania układu nerwowego i sposobów sterowania nim. Dzięki temu współpracuje również z organizacjami, które nie należą do środowiska medycznego, ale chcą przekazywać wiedzę wszystkim ludziom.

  "Teoria poliwagalna w praktyce. Zestaw 50 ćwiczeń" - w tej książce Deb Dana wyjaśnia mapy układu nerwowego i arkusze umożliwiające zrozumienie reakcji autonomicznych ciała. W środku znajdują się również propozycje ćwiczeń, które mają umożliwić regulację układu nerwowego. To pozycja dla wszystkich osób zainteresowanych podstawami teorii poliwagalnej.

  Ładowanie...