Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Artur Nowak

 (6 produktów)

Ogarnij się, czyli jak wychodziliśmy z szamba

26,30 39,90 zł −34%
Wysyłka 24 godziny

Dlaczego odszedłem z Kościoła. Wąska ścieżka.

(okładka twarda)

27,50 39,99 zł −31%
Wysyłka 24 godziny

Kroniki opętanej

(okładka miękka)

24,40 36,90 zł −34%
Wysyłka 24 godziny

Żeby nie było zgorszenia. Ofiary mają głos

5/5
26,39 39,90 zł −34%
Wysyłka 24 godziny

Dzieci, które gorszą

(okładka miękka)

4/5
26,39 39,90 zł −34%
Wysyłka 24 godziny

Artur Nowak

Artur Nowak - jest adwokatem z wieloletnim doświadczeniem, który wcześniej orzekał w sądzie, publicystą i pisarzem. Obecnie publikuje między innymi w "Gazecie Wyborczej". Jego specjalizacja dotyczy spraw karnych. Niejednokrotnie reprezentował pokrzywdzonych i sprawców w postępowaniach dotyczących czynów pedofilskich.

Artur Nowak swoimi działaniami publicystycznymi oraz pisarskimi dopuszcza do głosu ofiary. Jest autorem reportażu, napisanego wraz z Małgorzatą Szewczyk - Nowak, Żeby nie było zgorszenia. Ofiary mają głos. - o ofiarach księży pedofilów.

Na jego koncie znalazły się również pozycje,takie jak:

  • Dzieci, które gorszą - zbiór wywiadów z dziećmi, które stały się ofiarami księży pedofili, ale także pozwala zabrać głos partnerkom księży;

  • Kroniki opętanej - powieść opisująca historię egzorcyzmowanej dziewczynki;

  • Zło - kryminał, napisany razem z Mariuszem Zielkiem, opisujący historię adwokata i jego rodziny uwikłanych w sieć układów niewielkiego miasteczka.

Jedną z najgłośniejszych pozycji wydanych pod nazwiskiem Artura Nowaka oraz Stanisława Obirka jest Gomora. Pieniądze, władza i strach w polskim Kościele. Książka demaskuje patologie polskiego Kościoła i poszukuje ich źródeł. Jest to próba rozpracowania przez autorów zepsutego u podstaw systemu , swoje tezy popierają na wieloletnim doświadczeniu w pracy z ofiarami przestępstw.

Ładowanie...