Xi

Kategorie

    • Wkłady do długopisów (78)

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Wkłady do długopisów i organizera, naboje do pióra

   (78 produktów)

  Wkład ścieralny. Eraser. Niebieski

  6,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Wkłady wymazywalne niebieskie 0,6 mm ASTRAPEN OOPS!

  (okładka folia)

  9,59 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Naboje do piór GTP 5. Niebieskie 2 szt

  11,29 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Wkład olejowy GR-W5 niebieski 3szt GRAND

  3,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Naboje do V5/V7 czarne, 3 sztuki

  7,19 
  Wysyłka dzisiaj

  Wkłady do długopisów Quinkflow czarne F

  12,29 
  Wysyłka dzisiaj

  Wkład do długopisów. Quinkflow. Niebieski

  18,63 
  Wysyłka dzisiaj

  Wkład do długopisu Goliath M czarny

  33,29 
  Wysyłka dzisiaj

  Atrament 30 ml. Ciemny zielony

  11,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Wkład FriXion morelowy PILOT

  22,69 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Długopis ścieralny 3szt

  11,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Wkład do pióra kulkowego. Czarny

  20,29 
  Wysyłka dzisiaj

  Wkład do długopisu niebieski MILAN

  46,69 
  Wysyłka dzisiaj

  Wkłady do długopisów Quinkflow czarne M

  64,89 
  Wysyłka dzisiaj

  Naboje do pióra

  Szeroka kategoria wkładów obejmuje także tradycyjne naboje do piór wiecznych. Od lat tak samo pióra, jak i pojemniki z atramentem nie zmieniły swojej formy i są dostępne w tradycyjnych kształtach. Szeroka oferta sklepu obejmuje więc spory wachlarz zarówno piór, jak i niezbędnych naboi. Pośród nich dostępne są naboje krótkie i długie, a także różne opcje kolorystyczne, od najbardziej popularnych granatowych, poprzez czarne, różowe, aż do zestawów obejmujących kolory takiej jak: żółty, pomarańczowy, fioletowy, itd. Oferta sklepu obejmuje także produkty o specjalnym przeznaczeniu, w tym dla osób leworęcznych, dla których naboje wypełniono szybkoschnącym atramentem.

  Wkłady do pióra kulkowego

  Kolejna grupą wkładów są te przeznaczone do bardziej nowoczesnych piór kulkowych. Ten rodzaj pióra pozwala szybciej pisać oraz zmieniać kierunek pisania, co jest mocno utrudnione podczas używania pióra wiecznego. Ten typ produktu jest kompatybilny z różnymi wkładami, należy więc pamiętać, aby przed zakupem dokładnie sprawdzić, które wkłady pasują do pióra. Asortyment sklepu obejmuje różne produkty, w tym najpopularniejsze wkłady do piór kulkowych marki Pilot oraz Stabilo. Jednym z najpopularniejszych modeli pierwszej z marek jest zdecydowanie piórko kulkowe FriXion, także dostępne w naszym sklepie. Pośród asortymentu można znaleźć wiele wariacji wkładów właśnie do tego pióra, różnią się one zazwyczaj kolorem oraz grubością końcówki.

  Wkład do długopisu

  Zdecydowanie najbardziej popularnym i powszechnym narzędziem do pisania jest długopis. Nie dziwi więc szeroka oferta zarówno samych długopisów, jak wkładów uzupełniających. Pomimo bardzo niskiej ceny podstawowych modeli, osoby, które na co dzień wiele piszą i dla których długopis to istotne narzędzie pracy, zdecydowanie posiadają swój ulubiony model. Zamiast kupować co chwilę nowy długopis, zdecydowanie lepiej zainwestować we wkłady, jest to także rozwiązanie o wiele bardziej ekologiczne. Oferta naszego sklepu obejmuje wkłady, które pasować będą do modeli BIC, Grand oraz Zenith. Ponadto dostępne są wkłady do długopisów, które ostatnio także mocno zyskały na popularności, czyli zmazywalnych lub usuwalnych. Specjalna formuła tuszu sprawia, że z jednej strony szybko schnie i się nie rozmazuje, a z drugie może bez problemu zostać starty zwykłą gumką do mazania.

  Wkłady do organizera

  Ostatnia pokaźną grupę produktów stanowią wkłady do organizera. Stanowią one niezwykle praktyczne akcesorium dla osób, które listy zadań, spotkań, telefonów wolą mieć zapisane w tradycyjny sposób, na papierze, właśnie w zgrabnym organizerze. Jego zalety to niezależność od źródła energii czy połączenia internetowego oraz niewielkie rozmiar i waga. Warto także wspomnieć, że raz zakupiony organizer może być używany przez lata, wystarczy wymieniać tylko wkład, kiedy poprzedni całkowicie się już wypełni notatkami. Oferta sklepu obejmuje kilka modeli, które różnią się od siebie wymiarem, a także kolorem i wypełnieniem stron. Dostępne są wkłady w formacie A5, który jest zdecydowanie najpopularniejszy. Ponadto można wybierać spośród gładkich kartek w różnych kolorach, kartek białych w linie oraz kolorowych także w linie. Przed zakupem nowego wkładu warto zmierzyć sam organizer, aby upewnić się, że wybrane kartki będą na pewno kompatybilne pod kątem rozmiaru.

  Ładowanie...