Wiedza o społeczeństwie. Część 1. Przewodnik obywatelski w liceum i technikum. Zakres podstawowy
Zaktualizowana wersja Przewodnika młodego obywatela, dostosowana do nowej podstawy programowej i wzbogacona o nowe treści. Autorzy omawiają dogłębnie i wszechstronnie najważniejsze obszary życia społecznego z perspektywy doświadczeń zwykłego obywatela. Jakie prawa rządzą życiem w grupie i społeczności? Jakie są najważniejsze doktryny polityczne? Jaki system polityczny jest w Polsce? Jak czytaćCzytaj więcej
- Numer dopuszczenia: 1031/1/2019
- Wydawnictwo: Civitas
- Data premiery: 2019-08-13
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 312
- Wymiary: 245 x 165
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Numer dopuszczenia
1031/1/2019
Identyfikator produktu
921459
Tytuł
Wiedza o społeczeństwie. Część 1. Przewodnik obywatelski w liceum i technikum. Zakres podstawowy
Producent
Klasa
Wieloletnie
Typ publikacji
tradycyjny podręcznik
Wydanie
I
Język
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
312
Typ okładki
miękka
Data premiery
2019-08-13
Rok wydania
2019
Wymiary
245 x 165
Waga
0.4 kg
Wysokość
165 mm
Długość
245 mm
Głębokość
165 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
165 mm
Nasza cena
28,52 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Wiedza o społeczeństwie. Część 1. Przewodnik obywatelski w liceum i technikum. Zakres podstawowy” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność










