Xi

Kategorie

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Łukasz Pawłowski

   (4 produktów)

  Łukasz Pawłowski

  Łukasz Pawłowski to przede wszystkim publicysta, ale także doktor socjologii i doradca polityczny. Obecnie rozpoznawalny dzięki swojej działalności literackiej, jako autor podręczników do Wiedzy o Społeczeństwie, a także książki Druga fala prywatyzacji. Niezamierzone skutki rządów PiS wydanej w 2018 roku przez Fundację Kultura Liberalna. Książka zawiera komentarze i obserwacje autora związane z aktualną sytuacją polityczną w kraju.

  Łukasz Pawłowski po wydaniu Drugiej fali prywatyzacji. (...) nie zakończył swojej działalności komentatorskiej, wciąż aktywnie udziela się na Twiterze i wszelkie poczynania polityków są przez niego nagłaśniane. Warto zaznaczyć, że dawniej pełnił funkcję sekretarza redakcji tygodnika "Kultura Liberalna". A obecnie, wspólnie z Piotrem Tarczyńskim, prowadzi "Podcast amerykański" - dostępny na Spotify oraz App Store.

  Autor wydał również książkę, wraz z Hanną Gosk, poświęconą analitycznej refleksji nad literaturą ustrojową oraz skutkami transformacji ustrojowych, społecznych i ekonomicznych, które dokonały się od 1989 roku. Te rozważania można znaleźć w książce pt.: Po transformacji? Literackie idiomy zjawisk i procesów rzeczywistości III Rzeczypospolitej.

  Ładowanie...