Xi
Polecamy podobne produkty

Książka, która pomogła milionom czytelników lepiej zrozumieć stan depresji, zaburzenia lękowe, napady złości, niską samoocenę, zaburzenia odżywiania się, poczucie winy oraz wstydu.

Pierwsze wydanie wpłynęło na metody wykorzystywania terapii poznawczo-behawioralnej. W drugim wydaniu zaprezentowano mnóstwo nowych informacji.

Rozszerzone zostały rozdziały o terapii zaburzeń lękowych i dodano rozdziały o wyznaczaniu celów, a także nowe ćwiczenia oraz formularze opracowane na podstawie technik akceptacji i przebaczenia. Dzięki tej książce nauczysz się korzystać z tabeli nastrojów oraz lepiej uświadamiać sobie znaczenie swoich emocji i ich zmian.

To drugie, rozszerzone wydanie bestsellerowego podręcznika dla pacjentów i terapeutów "Umysł ponad nastrojem. Zmień nastrój poprzez zmianę sposobu myślenia", który sprzedał się na całym świecie w ponad milionie egzemplarzy i jest uznawany za kamień milowy w rozwoju terapii poznawczej. Autorzy, Dennis Greenberger i Christine Padesky, wnikliwie wyjaśniają jej mechanizmy, stopniowo wprowadzając laików w tajniki terapii. Jednocześnie proponują mnóstwo wskazówek i podpowiedzi oraz skutecznych ćwiczeń, które opracowali w czasie własnej praktyki klinicznej.

Dzięki temu książka "Umysł ponad nastrojem" okazuje się niezwykle efektywnym narzędziem dla wszystkich, który chcą wprowadzić fundamentalne zmiany w swoim życiu. Przezwyciężenie emocjonalnego stresu okazuje się być możliwe i prostsze do wprowadzenia, niż może się nam wydawać, zwłaszcza gdy walczymy z depresją, lękiem, atakami paniki, gniewem, poczuciem winy i innymi destrukcyjnymi dolegliwościami. Autorzy korzystają z osiągnieć terapii poznawczo-behawioralnej - jednej z najskuteczniejszych współczesnych form psychoterapii - dzięki czemu pomogli już tysiącom pacjentów na całym świecie.

Książka została skonstruowana jak czytelny podręcznik krok po kroku, dzięki czemu swobodnie można wprowadzić w życie zawarte w niej porady. "Umysł ponad nastrojem" szczegółowo analizuje zagadnienia związane z lękiem i depresją oraz podpowiada, jak na nowo wyznaczać osobiste cele i utrzymywać postępy. Innowacyjne ćwiczenia skoncentrowane na uważności, akceptacji i przebaczeniu, skale oceny szczęścia, dzienniki wdzięczności, karty pracy - wszystko to skutecznie pomaga przezwyciężyć uczucia i objawy oddzielające nas od szczęśliwszego, zdrowszego życia.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

697932
Ładowanie...