Umysł ponad nastrojem wyd. II rozszerzone (Christine A. Padesky) - tantis.pl
Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Umysł ponad nastrojem wyd. II rozszerzone

Christine A. Padesky, Dennis Greenberger

(okładka miękka)

5/5
Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego
Liczba stron: 344

Kup w zestawie:

Umysł ponad nastrojem wyd. II rozszerzone
5/5
46,29 zł 55,00 zł
3 produkty
wartość produktów w zestawie:
164,49 zł
137,67 zł
oszczędzasz 26,82 zł (16%)
-16%

55,00 zł

46,29 zł

oszczędzasz 8,71 zł (16%)

Wysyłka 24 godziny
InPost Paczkomat 24/7 12,99 zł
Orlen Paczka 8,99 zł
DPD - Odbiór w Punkcie 12,99 zł
Kurier DPD 12,99 zł
Kurier InPost 14,99 zł
Pocztex Kurier 10,99 zł
Pocztex - punkty odbioru 10,99 zł

Cena minimalna: 39,83 zł 🛈

Opis

Książka, która pomogła milionom czytelników lepiej zrozumieć stan depresji, zaburzenia lękowe, napady złości, niską samoocenę, zaburzenia odżywiania się, poczucie winy oraz wstydu.

Pierwsze wydanie wpłynęło na metody wykorzystywania terapii poznawczo-behawioralnej. W drugim wydaniu zaprezentowano mnóstwo nowych informacji.

Rozszerzone zostały rozdziały o terapii zaburzeń lękowych i dodano rozdziały o wyznaczaniu celów, a także nowe ćwiczenia oraz formularze opracowane na podstawie technik akceptacji i przebaczenia. Dzięki tej książce nauczysz się korzystać z tabeli nastrojów oraz lepiej uświadamiać sobie znaczenie swoich emocji i ich zmian.

To drugie, rozszerzone wydanie bestsellerowego podręcznika dla pacjentów i terapeutów "Umysł ponad nastrojem. Zmień nastrój poprzez zmianę sposobu myślenia", który sprzedał się na całym świecie w ponad milionie egzemplarzy i jest uznawany za kamień milowy w rozwoju terapii poznawczej. Autorzy, Dennis Greenberger i Christine Padesky, wnikliwie wyjaśniają jej mechanizmy, stopniowo wprowadzając laików w tajniki terapii. Jednocześnie proponują mnóstwo wskazówek i podpowiedzi oraz skutecznych ćwiczeń, które opracowali w czasie własnej praktyki klinicznej.

Dzięki temu książka "Umysł ponad nastrojem" okazuje się niezwykle efektywnym narzędziem dla wszystkich, który chcą wprowadzić fundamentalne zmiany w swoim życiu. Przezwyciężenie emocjonalnego stresu okazuje się być możliwe i prostsze do wprowadzenia, niż może się nam wydawać, zwłaszcza gdy walczymy z depresją, lękiem, atakami paniki, gniewem, poczuciem winy i innymi destrukcyjnymi dolegliwościami. Autorzy korzystają z osiągnieć terapii poznawczo-behawioralnej - jednej z najskuteczniejszych współczesnych form psychoterapii - dzięki czemu pomogli już tysiącom pacjentów na całym świecie.

Książka została skonstruowana jak czytelny podręcznik krok po kroku, dzięki czemu swobodnie można wprowadzić w życie zawarte w niej porady. "Umysł ponad nastrojem" szczegółowo analizuje zagadnienia związane z lękiem i depresją oraz podpowiada, jak na nowo wyznaczać osobiste cele i utrzymywać postępy. Innowacyjne ćwiczenia skoncentrowane na uważności, akceptacji i przebaczeniu, skale oceny szczęścia, dzienniki wdzięczności, karty pracy - wszystko to skutecznie pomaga przezwyciężyć uczucia i objawy oddzielające nas od szczęśliwszego, zdrowszego życia.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 697932
Tytuł Umysł ponad nastrojem wyd. II rozszerzone
Autor Christine A. Padesky, Dennis Greenberger
Wydawnictwo Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego
Język wydania polski
Język oryginału angielski
Liczba stron 344
Data premiery 2018-07-26
Rok wydania 2020
Wymiary produktu [mm] 295 x 210
Okładka okładka miękka
Waga Produktu [kg] 0.84
Cena detaliczna 55,00 zł
Nasza cena 46,29 zł

Recenzje

5/5
5
4
3
2
1

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:


Michał S.

Klient zweryfikowany

5/5
| 10-04-2022 | Recenzja zweryfikowana
Świetna książka do pracy psychologicznej z nastolatkiem.

Agnieszka

Klient zweryfikowany

5/5
| 28-02-2022 | Recenzja zweryfikowana
Bardzo praktyczny podręcznik do codziennej pracy z pacjentami. Polecam warto mieć w swojej biblioteczce.

nikt w.

Klient zweryfikowany

5/5
| 27-01-2022 | Recenzja zweryfikowana
Książka pomaga zrozumieć nam problem naszych emocji które nawiedzają nas. Dużo przydatnych ćwiczeń, których używali moi psychologowie.

Aneta C.

Klient zweryfikowany

5/5
| 09-01-2022 | Recenzja zweryfikowana
Praktyczny podręcznik. Polecam. Dużo praktycznych podpowiedzi.

Grażyna B.

Klient zweryfikowany

5/5
| 28-12-2021 | Recenzja zweryfikowana
Spełnia pokładane oczekiwania. Estetyczne wydanie. Polecam.

Katarzyna S.

Klient zweryfikowany

5/5
| 09-12-2021 | Recenzja zweryfikowana
Bardzo praktyczna wiedza nadająca kierunek pracy nad sobą dla osób gotowych do przyglądania się sobie oraz zmotywowanych do wprowadzania zmian w sobie i swoim życiu.

Ewelina

Klient zweryfikowany

5/5
| 07-02-2021 | Recenzja zweryfikowana
Książka bardzo interesująca, kupiłam z polecenia, nie żałuję, warta swojej ceny.

Bartek I.

Klient zweryfikowany

5/5
| 01-09-2020 | Recenzja zweryfikowana
Książka o terapii poznawczej, wykorzystywanej w psychoterapii. Skupia się na wypracowaniu szeregu umiejętności pomagających w walce z zaburzeniami lękowymi, niską samooceną czy poczuciem winy. Autorzy przedstawiają w niej także liczne ćwiczenia pomagające w poprawie nastroju i wprowadzaniu życiowych zmian. Książka może być bardzo dobrym uzupełnieniem terapii, łatwo dostępnym źródłem wiedzy, do którego zawsze można dodatkowo sięgnąć.

Paula Z.

Klient zweryfikowany

4/5
| 16-08-2020 | Recenzja zweryfikowana
Napady paniki, zaburzenia lękowe, niska samoocena czy poczucie wstydu, autorzy podchodzą do każdego z opisywanych tematów w sposób bardzo szczegółowy. Książka zawiera mnóstwo przydatnych informacji, ćwiczeń, porad i formularzy pomagających osobom zmagającym się z różnymi zaburzeniami psychicznymi. Sama książka oczywiście nie zastąpi terapii, ale może być jej praktycznym uzupełnieniem.

Iwona K.

Klient zweryfikowany

5/5
| 01-08-2020 | Recenzja zweryfikowana
Autorzy szeroko opisują tematykę związaną z depresją, a także podrzucają mnóstwo informacji pomagających w lepszym jej zrozumieniu. W książce znajduję się też liczne ćwiczenia, ale również porady. Książka skupia się na wyznaczaniu nowych celów ułatwiających walkę z zaburzeniami. Może być dobrym uzupełnieniem terapii, dzięki zebraniu w jednym miejscu wielu informacji i odpowiedzi na najczęstsze pytania.

Karol W.

Klient zweryfikowany

5/5
| 18-07-2020 | Recenzja zweryfikowana
Książka ułatwiająca zrozumienie, czym właściwie jest depresja i stany lękowe. Znajdziecie tu przykłady działań terapeutycznych oraz ćwiczenia pomagające w walce z tymi problemami. To nowe wydanie znanej książki, które zostało uzupełnione o dodatkowe rozdziały, formularze, a także kolejne ćwiczenia. Autorzy wyjaśniają również, jak korzystać z tabeli nastrojów pomagającej w lepszym zrozumieniu swojego stanu emocjonalnego.

Justyna S.

Klient zweryfikowany

5/5
| 06-05-2020 | Recenzja zweryfikowana
Świetna książka, która jest źródłem cennej wiedzy. Takiej pozycji bardzie brakowało na rynku. Zacznijmy od tego, ze nie jest to lektura stricte naukowa. Owszem, autorzy szczegółowo wyjaśniają niektóre skomplikowane zagadnienia. Jednak głównie skupiają się na opisach ludzkich doświadczeń. Myślę, że to bardziej przemawia do przeciętnego czytelnika.

Łucja O.

Klient zweryfikowany

5/5
| 29-04-2020 | Recenzja zweryfikowana
Na rynku nie ma chyba lepszej lektury w tym zakresie, napisanej w taki sposób. Autorzy wyzbyli się fachowych zwrotów. Napisali książkę, która pomoże przeciętnemu czytelnikowi – laikowi, a nie tylko profesjonaliście. Mnóstwo porad i wskazówek, dużo ćwiczeń. Najbardziej podobał mi się rozdział poświęcony depresji. Nieocenione źródło wiedzy w tym temacie.

Jagoda K.

Klient zweryfikowany

2/5
| 22-04-2020 | Recenzja zweryfikowana
Mam mieszane uczucia. Z jednej strony bardzo ciekawa książka, dużo życiowych przykładów. Z drugiej strony za mało naukowej wiedzy. To bardziej pozycja popularnonaukowa. Nie traktowałbym jej jak poradnik, a bardziej jako zwyczajną lekturę do poczytania w wolnej chwili. Ponadto wiele kwestii wydaje mi się dość nierzetelnych, ale to tylko moje supletywne zdanie.

Andżelika U.

Klient zweryfikowany

2/5
| 15-04-2020 | Recenzja zweryfikowana
Spodziewałam się bardziej fachowej lektury, przepełnione badaniami i różnego rodzaju ciekawostkami. Tymczasem jest to bardziej pozycja popularnonaukowa, opowiadająco o wszystkim i o niczym. W mojej opinii jest tu za dużo lania wody, a za mało konkretów. Tylko kilka fragmentów przykuło moją szczególną uwagę. Spokojnie można by skrócić tą książkę o połowę.

Iga T.

Klient zweryfikowany

5/5
| 08-04-2020 | Recenzja zweryfikowana
Zawsze polecam tą książkę swoim pacjentom. Uważam, że to najlepsze opracowanie służące do terapii w domu, jakie powstało. Mnóstwo narzędzi dzięki którym odzyskasz spokój ducha i poprawisz swoją kondycją psychiczną. Cała wiedza opiera się na doświadczeniach z wieloletniej praktyki autorów. Ponadto jest w niej mnóstwo inspirujących historii z życia wziętych. Polecam!

Marzena I.

Klient zweryfikowany

5/5
| 01-04-2020 | Recenzja zweryfikowana
Ta książka jest swego rodzaju wprowadzeniem do terapii w warunkach domowych. Autorzy odpowiadają na wiele pytań, wszystko popierają przykładami. Mi ta książka bardzo pomogła, zainspirowała do zmian. Mam nadzieję, że wkrótce zostanie wydana kolejna o podobnej tematyce. Serdecznie polecam.

Bogumiła C.

Klient zweryfikowany

3/5
| 25-03-2020 | Recenzja zweryfikowana
Zachęcona tytułem oraz pozytywnymi opiniami, postanowiłam kupić tą książkę. Muszę przyznać, ze jestem nieco rozczarowana. Spodziewałam się konkretnej lektury, a tymczasem dostałam poradnik couchingowy. Muszę przyznać, że spodziewałam się więcej po autorach. No nic, przeczytałam i przekazałam innym. Może komuś bardzie przypadnie do gustu.

Jarek L.

Klient zweryfikowany

5/5
| 18-03-2020 | Recenzja zweryfikowana
Bardziej traktują tą pozycję jako podręcznik, niż jak zwyczajną książkę. Nie jest to lektura na raz. Przerabiałem ją blisko pół roku, analizując niektóre fragmenty krok po kroku, bardzo dogłębnie. Terapie zaproponowane przez autorów bardzo mi pomogły. Jak widać da się bez terapeuty odzyskać równowagę umysłową oraz szczęście. Ta książka w moim przypadku zdziała cuda. Polecam.

Dostawa

czas dostawy
koszt
za pobraniem
InPost Paczkomat 24/7
czas dostawy
2. lutego, czw. — 3. lutego, pt.
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Orlen Paczka
czas dostawy
2. lutego, czwartek
przedpłata
8,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
DPD - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
2. lutego, czwartek
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier DPD
czas dostawy
2. lutego, czwartek
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
17,99 zł
Kurier InPost
czas dostawy
2. lutego, czwartek
przedpłata
14,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
Niedostępne
Pocztex Kurier
czas dostawy
2. lutego, czwartek
przedpłata
10,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
15,99 zł
Pocztex - punkty odbioru
czas dostawy
2. lutego, czwartek
przedpłata
10,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
czas dostawy
2. lutego, czwartek
przedpłata
0,00 zł
pobranie
Niedostępne
Ładowanie...