Xi

Dennis Greenberger

 (2 produktów)

Umysł ponad nastrojem. Poradnik terapeuty

Christine A. Padesky, Dennis Greenberger

(okładka miękka)

41,39 
Wysyłka 24 godziny

Umysł ponad nastrojem wyd. II rozszerzone

Christine A. Padesky, Dennis Greenberger

(okładka miękka)

58,99 
Wysyłka 24 godziny

Dennis Greenberger

Dr Dennis Greenberger to ceniony psycholog kliniczny z wieloletnim doświadczeniem, od 30 lat rozwijający terapię poznawczo-behawioralną. Jest założycielem i kierownikiem kalifornijskiego Centrum Leczenia Depresji i Zaburzeń Lękowych w Newport Beach. Założył również Akademię Terapii Poznawczej. Należy do wielu różnych organizacji zrzeszających wybitnych psychoterapeutów, jak chociażby Association for the Advancement of Cognitive and Behavioral Therapies oraz International Association of Cognitive Therapy. Współpracuje również z Department of Psychiatry.

Ten znany psycholog zdobywał wiedzę pod okiem wybitnego psychiatry, uznawanego za ojca terapii poznawczo-behawioralnej, prof. Aarona Becka. Dr Dennis Greenberger specjalizuje się zwłaszcza w leczeniu zaburzeń depresyjnych i lękowych, niepokojów społecznych, bezsenności oraz OCD. Badacz nadzoruje działalność Centrum Leczenia Depresji i Zaburzeń Lękowych, udziela konsultacji i uczestniczy w organizacji planu zajęć terapeutycznych. To jeden z najsłynniejszych psychologów popularyzujących terapię poznawczo-behawioralną.

"Umysł ponad nastrojem. Poradnik terapeuty" - słynna książka dr Dennisa Greenbergera, którą napisał razem z dr Christine Padesky. Ten wyjątkowy podręcznik uzyskał międzynarodowy rozgłos i został przetłumaczony na ponad 20 języków. To jedna z najpopularniejszych książek o terapii poznawczo-behawioralnej, jakie kiedykolwiek napisano. Korzystają z niej terapeuci na całym świecie.

Ładowanie...