Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

David Clarke

 (2 produktów)

Zaburzenia lękowe. Podręcznik z ćwiczeniami opartymi na terapii poznawczo-behawioralnej

David Clarke, Aaron T. Beck

(okładka miękka)

49,19 59,00 zł −17%
Wysyłka dzisiaj

Burza w twojej głowie. Przerwij błędne koło negatywnych myśli

David Clarke

(okładka miękka)

50,59 59,90 zł −16%
Wysyłka dzisiaj

David Clarke

Prof. David Clark to wybitny psycholog, zajmujący się głównie tematyką zaburzeń lękowych i depresyjnych. Od wielu lat jest związany z kanadyjskim Uniwersytetem w Nowym Brunszwiku. Jego badania dotyczą zwłaszcza terapii poznawczo-behawioralnej, której założenia wyjaśnia również w swoich książkach. Przez ponad 10 lat był dyrektorem Clinical Training Program, uczestnicząc w rozwoju psychologii klinicznej w Kanadzie.

Po studiach psychologicznych na Uniwersytecie Londyńskim trafił pod opiekę sławnego prof. Aaorna Becka. Dzięki temu przełomowemu badaczowi poznawał najnowsze założenia terapii poznawczo-behawioralnej. Prof. David Clark prowadził wykłady i pracował dla Academy of Cognitive Therapy oraz Canadian Association of Cognitive Behavior Therapies. Rozpoczął również prywatną praktykę jako psycholog kliniczny, specjalizując się w leczeniu lęków, zaburzeń depresyjnych i PTSD. Dzięki swoim niezliczonym badaniom opublikował wiele prac naukowych, podejmujących tematykę nadwrażliwości emocjonalnej oraz leczenia lęków i zaburzenia obsesyjno-kompulsyjnego.

"Zaburzenia lękowe" - to podręcznik z ćwiczeniami, który przekazuje wiedzę na temat terapii poznawczo-behawioralnej. Powstał dzięki współpracy prof. Davida Clarka z wybitnym psychiatrą, prof. Aaronem Beckiem. Książka szczegółowo wyjaśnia mechanizmy powstawania zaburzeń lękowych, a także sposoby walki z ich odczuwaniem. Dodatkowo została uzupełniona o kwestionariusze, przykłady i ćwiczenia, ułatwiające przyswajanie wiedzy.

Ładowanie...