Xi
cofnij do Samochody

Kategorie

    • Tory samochodowe dla dzieci (2)

Dostępność

Zakres cenowy


Wiek

Wydawca

  Ocena

  Tory samochodowe dla dzieci

   (2 produktów)

  Tor samochodowy. Atak Pająka

  160,19 
  Wysyłka 3 dni robocze

  HH Poland. Tor z pojazdem 209850

  109,59 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Tor samochodowy dla dzieci

  Każdy mały chłopiec ma w sobie szczególne uwielbienie do samochodzików. Co może stanowić jeszcze lepszą zabawę? Tor samochodowy zabawka! Dzięki niemu maluch poczuje się jak prawdziwy kierowca rajdowy wpędzają swoje autka w ruch, nadając im niesamowity pęd i śledząc ich ruch. Chyba nikt nie ma wątpliwości, że taka zabawa wywoła uśmiech na niejednej twarzy. W tej kategorii dostępne są najróżniejsze tory samochodowe dla dzieci. Bez wątpienia dostarczą one dzieciom długich godzin wspaniałej i ekscytującej rozrywki.

  Tory samochodowe dla dzieci w każdym wieku

  Tego typu zabawki zapewnią doskonałą zabawę dzieciom w każdym wieku - nie tylko chłopcom, z całą pewnością wiele dziewczynek też odnajdzie w tej zabawie wiele radości i satysfakcji. Warto zwrócić jedynie uwagę na dobranie zabawki do wieku dziecka - w naszej ofercie znajdują się tory samochodowe, które będą bezpieczne i odpowiednie dla każdego wieku - również dla dwulatka, czy rocznego malucha. Kategoria zawiera w sobie gotowe zastawy złożone z wielu elementów, pojedyncze tory, które mogą być uzupełnieniem kolekcji, czy też pojedyncze samochodziki, które będą służyć chociażby do zabawy w większym gronie. Dzięki temu, że część zabawek można kupować oddzielnie, dziecko może rozwijać swoje tory, tworząc nowe trasy i każdego dnia zapewniając sobie nowe doznania.

  Tory samochodowe - zabawka edukacyjna?

  Tory samochodowe mogą również pełnić rolę zabawek edukacyjnych. Brzmi niewiarygodnie? Nic bardziej mylnego! Po pierwsze dziecko może za pomocą wyścigów małych samochodzików może przy odpowiednim pokierowaniu poznać podstawowe prawa fizyki. Po drugie rozwija swoje zdolności manualne, ćwicząc za każdym razem skuteczne umieszczanie samochodzików na poszczególnych torach, analizując, w jaki sposób uczynić to tak, aby rozwinęło najlepszą prędkość. Zapraszając do wspólnej zabawy rówieśników może pozwolić sobie na dawkę pozytywnej rywalizacji, która będzie dodatkowym atutem zabawy.

  Tory samochodowe - różne rodzaje sterowania

  Tor samochodowy dla 2latka powinien mieć duże elementy i być sterowany manualnie, aby dziecko nie zrobiło sobie krzywdy. Jednak nieco starsze dzieci mogą czerpać doskonałą rozrywkę z torów elektrycznych, które posiadają dodatkowe zasilanie, wspomagające rozwijanie większej prędkości, czy też wykonywać za pomocą samochodzików dodatkowych akrobacji, co urozmaici zabawę. Tor samochodowy z postaciami z Psiego Patrolu jest zabawką dedykowaną dzieciom już od 3 roku życia. Sprawdź ofertę i wybierz tor idealny dla Twojej pociechy i zapewnij mu ekscytującą zabawę na poziomie Formuły 1!

  Ładowanie...