Xi
 • Turlututu

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Autorzy

   Ocena

   Turlututu

    (6 produktów)

   Turlututu. Abrakadabra!

   (okładka miękka)

   Turlututu

   23,49 
   Wysyłka dzisiaj

   Turlututu. Magiczne przygody

   (okładka twarda)

   Turlututu

   23,39 
   Wysyłka dzisiaj

   Turlututu na wakacjach

   (okładka miękka)

   Turlututu

   28,89 
   Wysyłka dzisiaj

   Turlututu, gdzie jesteś?

   (okładka twarda)

   Turlututu

   23,49 
   Wysyłka dzisiaj

   Turlututu i przepraszam za pardą

   (okładka twarda)

   Turlututu

   23,49 
   Wysyłka dzisiaj

   Turlututu w Krainie Ogra

   (okładka twarda)

   Turlututu

   24,73 
   Wysyłka dzisiaj

   Turlututu

   Seria Turlututu to propozycja skierowana do dzieci w wieku przedszkolnym pozwalająca im przenieść się w krainę wyobraźni. Akcja, która dzieje się między postaciami sprawia, że czytelnik musi dać coś z siebie. To właśnie to aktywne czytanie pozwala dzieciom przenieść się w zaczarowany świat, który niesamowicie rozwija wyobraźnię, dając im pole do popisu.

   Główny bohater z kosmosu jest nierealną postacią, która potrafi czarować, zmieniać swój rozmiar, znikać czy też podróżować w czasie – a to wszystko przy pomocy czytelnika. Dodatkowo książki te pozwalają na rozwój mowy, a ich czytanie jest świetnym ćwiczeniem logopedycznym. Już samo imię głównego bohatera jest świetnym łamańcem językowym, jednak śpiewanie piosenek w jego ojczystym języku to nie lada wyzwanie.

   Najchętniej wybierane tytuły serii to:

   • „Turlututu. Abrakadabra!” to kolorowa książka pełna kształtów, dźwięków i magii. Pobudza zmysły i sprawia, że dziecko zupełnie inaczej patrzy na książkę, zachęcone do aktywnego czytania.

   • „Turlututu. Magiczne przygody” pełna ciepła książka pozwalająca trochę bliżej poznać tytułowego bohatera i jego świat. Wspólne zabawy z przyjaznym kosmitą przenoszą się poza strony książki i angażują do nich nie tylko dziecko, ale i dorosłego czytającego.

   • „Turlututu i przepraszam za pardą” w zabawny sposób uczy dzieci liter i wciąga dorosłych we wspólną zabawę. Za pomocą niebanalnych zabaw i kolorowych kształtów czytanie zmienia się przyjemną naukę.

   • „Turlututu, gdzie jesteś?” - w tej książce czytelnik skupia się na zabawach słownych oraz poznawaniu i nazywaniu kształtów. Poszukiwania głównego bohatera stają się świetną okazją do nauki.

   Każda z książek w serii Turlututu utrzymana jest w podobnym stylu, jednak w środku czytelnika czeka inny rodzaj zadań i nowe niespodzianki. Dzieci uwielbiają wracać do przygód głównego bohatera. Aktywne czytanie to nie tylko powtarzanie słówek, ale także wspólne klaskanie, dmuchanie, naciskanie i przewracanie książki. Prosta kreska, wyraźne kolory i fantazyjne kształty pozwalają skupić się na zadaniach.

   Autorem serii Turlututu jest znany francuski grafik i ilustrator Harvé Tullet, który zasłynął serią „Naciśnij mnie”. Jego książki to interaktywna zabawa i kolorowy, pobudzający do działania świat. Przygody Turlututu zostały przetłumaczone i wydane w kilkudziesięciu krajach, wszędzie przynosząc radość.

   Ładowanie...