Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Turlututu

 (4 produktów)

Turlututu, gdzie jesteś?

(okładka twarda)

Turlututu

22,99 29,90 zł −23%
Wysyłka 24 godziny

Turlututu i przepraszam za pardą

(okładka twarda)

Turlututu

22,19 29,90 zł −26%
Wysyłka 24 godziny

Turlututu na wakacjach

(okładka miękka)

Turlututu

28,39 36,90 zł −23%
Wysyłka 24 godziny

Turlututu w Krainie Ogra

(okładka twarda)

Turlututu

21,59 29,90 zł −28%
Wysyłka 24 godziny

Turlututu

Seria Turlututu to propozycja skierowana do dzieci w wieku przedszkolnym pozwalająca im przenieść się w krainę wyobraźni. Akcja, która dzieje się między postaciami sprawia, że czytelnik musi dać coś z siebie. To właśnie to aktywne czytanie pozwala dzieciom przenieść się w zaczarowany świat, który niesamowicie rozwija wyobraźnię, dając im pole do popisu.

Główny bohater z kosmosu jest nierealną postacią, która potrafi czarować, zmieniać swój rozmiar, znikać czy też podróżować w czasie – a to wszystko przy pomocy czytelnika. Dodatkowo książki te pozwalają na rozwój mowy, a ich czytanie jest świetnym ćwiczeniem logopedycznym. Już samo imię głównego bohatera jest świetnym łamańcem językowym, jednak śpiewanie piosenek w jego ojczystym języku to nie lada wyzwanie.

Najchętniej wybierane tytuły serii to:

  • „Turlututu. Abrakadabra!” to kolorowa książka pełna kształtów, dźwięków i magii. Pobudza zmysły i sprawia, że dziecko zupełnie inaczej patrzy na książkę, zachęcone do aktywnego czytania.

  • „Turlututu. Magiczne przygody” pełna ciepła książka pozwalająca trochę bliżej poznać tytułowego bohatera i jego świat. Wspólne zabawy z przyjaznym kosmitą przenoszą się poza strony książki i angażują do nich nie tylko dziecko, ale i dorosłego czytającego.

  • „Turlututu i przepraszam za pardą” w zabawny sposób uczy dzieci liter i wciąga dorosłych we wspólną zabawę. Za pomocą niebanalnych zabaw i kolorowych kształtów czytanie zmienia się przyjemną naukę.

  • „Turlututu, gdzie jesteś?” - w tej książce czytelnik skupia się na zabawach słownych oraz poznawaniu i nazywaniu kształtów. Poszukiwania głównego bohatera stają się świetną okazją do nauki.

Każda z książek w serii Turlututu utrzymana jest w podobnym stylu, jednak w środku czytelnika czeka inny rodzaj zadań i nowe niespodzianki. Dzieci uwielbiają wracać do przygód głównego bohatera. Aktywne czytanie to nie tylko powtarzanie słówek, ale także wspólne klaskanie, dmuchanie, naciskanie i przewracanie książki. Prosta kreska, wyraźne kolory i fantazyjne kształty pozwalają skupić się na zadaniach.

Autorem serii Turlututu jest znany francuski grafik i ilustrator Harvé Tullet, który zasłynął serią „Naciśnij mnie”. Jego książki to interaktywna zabawa i kolorowy, pobudzający do działania świat. Przygody Turlututu zostały przetłumaczone i wydane w kilkudziesięciu krajach, wszędzie przynosząc radość.

Ładowanie...