Xi

Turlututu na wakacjach

"Turlututu na wakacjach" to kolejna magiczna książka o przygodach kosmicznego bohatera Turlututu, który potrafi czarować, znikać, powiększać się i zmniejszać, podróżować w czasie i przestrzeni – a to wszystko dzięki dziecięcej wyobraźni!Tym razem wraz z Turlututu można wybrać się w zwariowaną podróż po kolorowym świecie dziecięcej wyobraźni! Wystarczy wyobraźnia, dobry humor, kredki i ta książka, Czytaj więcej

"Turlututu na wakacjach" to kolejna magiczna książka o przygodach kosmicznego bohatera Turlututu, który potrafi czarować, znikać, powiększać się i zmniejszać, podróżować w czasie i przestrzeni – a to wszystko dzięki dziecięcej wyobraźni!

Tym razem wraz z Turlututu można wybrać się w zwariowaną podróż po kolorowym świecie dziecięcej wyobraźni! Wystarczy wyobraźnia, dobry humor, kredki i ta książka, by przenieść się w bajkową rzeczywistość – nie tylko w wakacje, ale i w każdej innej porze roku i przy każdej pogodzie. Dzieci od 3 roku życia (choć i młodsze na pewno mogą świetnie bawić się przy korzystaniu z książeczki) poznają kolejne przygody jednookiego Turlututu, który znowu będzie się chował, zmieniał i znikał, zapraszając dzieci do zabawy. Znowu młodzi czytelnicy będą dmuchać, naciskać, potrząsać, przekręcać książkę, wypowiadać zaklęcia, rysować imaginowanymi lub realnymi kredkami.

A wszystko to po to, by wciągnąć dziecko w świat książki i jej bohatera i pobudzić jego wyobraźnię do kreatywności. Książka, jak pozostałe z tej serii, cechuje się oszczędnymi  ilustracjami, które są znakiem firmowym Herve Tullet'a – dzięki nim dzieci przenoszą się w świat, który same wymyślą i w którym będą się świetnie czuły z kosmicznym przyjacielem.

"Turlututu na wakacjach" to stworzona przez Herve Tulleta książka interaktywna, która wymaga od dziecka aktywności i wyobraźni, zacierając granice między stronami książki a światem pozaksiążkowym – działanie czytelników ma wpływ na to, co stanie się na następnej stronie, a dzięki angażującym zadaniom opowieść przynosi wiele zaskoczeń. Książka rozwija też spostrzegawczość i wymowę.

Seria książek o Turlututu Herve Tulleta została wydana przez Wydawnictwo Babaryba i jest niesamowitą pomocą w rozwijaniu dziecięcych zdolności manualnych i wyobraźni. Ćwiczenia logopedyczne, zawarte w treści poszczególnych książek, wpływają również na rozwój mowy dzieci poprzez aktywne czytanie, powtarzanie i inne ćwiczenia, które można i powinno się wykonywać w czasie zajęć z książkami.

Licząca 112 stron książka wydana została w miękkiej oprawie. Rysunki Tulleta, który jest autorem bestsellera NACIŚNIJ MNIE, kochanego przez dzieci na całym świecie, cechują się prostą kreską i intensywnymi kolorami oraz fantastycznymi kształtami, które przemawiają do wyobraźni dzieci, intensyfikując chęć zabawy i czytania razem z Turlututu.

Kochany przez dzieci oraz rodziców na całym świecie francuski autor oraz ilustrator zaczarowanych książek dla dzieci, Hervé Tullet jest Francuzem, urodzonym w 1958 roku. Pisarz i ilustrator literatury dziecięcej, jest również artystą-performerem. Napisał ponad 80, często nagradzanych książek dla dzieci, przetłumaczonych na 30 języków.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
492883
Tytuł
Turlututu na wakacjach
Język wydania
polski
Język oryginału
francuski
Liczba stron
112
Data premiery
2015-06-17
Rok wydania
2015
Wymiary produktu [mm]
20
Okładka
okładka miękka
Waga Produktu [kg]
0.42
Długość
212
Głębokość
202
Wysokość
15
Nasza cena
28,89 zł
Serie:
Zobacz więcej
Recenzje
5,0/5
7 recenzji
 • 5
  7
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
 • Danuta C. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2023-01-24
  Książkę gorąco polecam pod każdym względem - merytorycznym i graficznym. Spełnia dodatkowy walor tzn. jest interaktywna, więc dziecko jest czynnie zaangażowane. Może być świetną pozycją na dłuższy czas dla dziecka w przedziale wiekowym 2-5 lat
 • Weronika J. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2022-02-27
  Turlututu na wakacjach  to fantastyczna książeczka dla każdego młodego czytania. Bawi i rozwija jednocześnie. Jest pięknie napisana, szalenie ciekawa i do tego ma cudną szatę graficzną. Nie ma co się dziwić, że zgarnia same dobre recenzje. Jest po prostu świetna. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam. Takich książeczek jak ta to w dzisiejszych czasach niestety ze świeczką szukać.
 • Natalia W. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2022-02-19
  Turlututu na wakacjach  to obecnie ulubiona pozycja książkowa mojego najmłodszego dziecka. Naprawdę ciężko oderwać małego od przeglądania tej uroczej książeczki. W zestawie znajduje się 50 naklejek, jest dużo interakcji. Naprawdę osoba, która jest odpowiedzialna za szatę graficzną tej pozycji wykonała ogrom dobrej roboty, szczerze gratuluję i gorąco polecam. Takich pozycji jak ta powinno być znacznie więcej na rynku.
 • Joanna Klient niezweryfikowany
  5.0
  2019-09-08
  Fajna, interaktywna książka. .
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 23. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 23. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 23. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 23. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 23. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 23. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 23. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 23. kwietnia, wtorek
0,00 zł

O Autorze


492883
Ładowanie...