Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek

 (4 produktów)

Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek. Wydanie 2

(okładka twarda)

Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek

30,79 49,99 zł −38%
Wysyłka 3 dni robocze

Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek. Audiobook

(okładka etui kartonowe)

Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek

20,99 29,95 zł −30%
Wysyłka 24 godziny

Nowe przygody skarpetek (jeszcze bardziej niesamowite). Audiobook

(okładka etui kartonowe)

Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek

17,89 24,90 zł −28%
Wysyłka 24 godziny

Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek

Seria „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek” opowiada historie „zagubionych” skarpet. Kto z nas nie zastanawiał się nad tym, gdzie podziewają się skarpety do pary i dlaczego z pralki często wyciągamy tylko jedną? Okazuje się, że one … uciekają!

Nie wszystkie skarpetki godzą się ze swoim losem, niektóre z nich mają inne aspiracje życiowe, przyświecają im wyższe cele. W książkach Justyny Bednarek skarpetki znajdują dziurę w podłodze za pralką i tam znikają, żeby odnaleźć się w prawdziwym świecie. Każda z nich przeżywa inne przygody, które pozwalają młodemu czytelnikowi przebrnąć przez całą serię doświadczeń. Opisane z niemałą dozą humoru historie są naprawdę wciągające, co pozwala rozwinąć dziecięcą wyobraźnię. Seria „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek” pokazują, że nie zawsze nasze wybory muszą być dla innych zrozumiałe, a każdy może mieć swój własny plan na życie. Czasami warto podjąć ryzyko i wyruszyć w poszukiwaniu swoich marzeń.

W serii znajdują się:

  • Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek” w której skarpetki pokazują swoje prawdziwe oblicze. Marzą o karierze aktorskiej, zostają politykami, czy też prywatnymi detektywami. Wciągające opowieści pozwalają spojrzeć na świat z zupełnie innej perspektywy.

  • Skarpetka na tropie, czyli kto ukradł złoty guzik” - to połączenie książki i zeszytu ćwiczeń, w którym czytelnik może pobawić się w detektywa. Poza ciekawym tekstem w środku znajdują się zagadki i zadania do wykonania.

  • Banda czarnej frotte. Skarpetki powracają” to dalsza część historii jednej ze skarpet. Tym razem dostaje się ona na okręt i zaprzyjaźnia się z pająkiem. Wczuwają się w rolę prawdziwego wilka morskiego, rozpoczyna prowadzenie dziennika, gdzie z humorem opisuje swoje przygody.

Autorką serii jest polska poetka, pisarka i ilustratorka – Justyna Bednarek. Jej debiutanckie „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek” stały się ogromnym hitem i zyskały pozytywny odzew zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych. Inne książki pisarki to seria „Dusia i psinek-świnek”, „Babcocha” i kulinarno-detektywistyczna opowieść „Pięć sprytnych kun”.

Ilustrator Daniel de Latour jak zwykle stanął na wysokości zadania i ożywił bohaterów. Ma on na koncie ilustracje do kilkunastu książek dla dzieci oraz ilustracje reklamowe. Niektóre z nich to np. „Opowiem Ci mamo, co robią narzędzia” czy też książka Artura Andrusa „Bzdurki, czyli bajki dla dzieci(i)nnych”.

Ładowanie...