Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Detektyw Pierre w labiryncie

 (2 produktów)

Detektyw Pierre w labiryncie

Fantastyczna seria dla małych miłośników zagadek!

Poznaliście już labiryntowego detektywa? To Pierre, walczący ze złoczyńcami bohater, którego przygody zawsze obfitują w tajemnicze wydarzenia. Poprowadź tego niezwykłego obrońcę sprawiedliwości do zwycięstwa ze złowrogim Panem X! Czy rozwiążesz każdą zamieszczoną w książce zagadkę?

Seria "Detektyw Pierre w labiryncie" jest dla wszystkich dzieci, które mają w sobie coś z odkrywcy. Za jej powstanie odpowiada IC4DESIGN, znany zespół ilustratorski z Hiroszimy. Został założony przez słynnego Hiro Kamigakiego i zdobył uznanie na całym świecie. Za swoją działalność artyści otrzymali wiele prestiżowych nagród. Dzięki niesamowitej pomysłowości oraz wspaniałym umiejętnościom artystycznym opracowali niezwykłe książki, które zapewniają wesoło spędzony czas w inteligentny sposób!

Ich detektyw Pierre musi zmierzyć się z tajemniczym Panem X, zamieniającym niemal wszystko w labirynty. Żeby go pokonać, bohater wraz z prowadzącym go czytelnikiem muszą poradzić sobie z różnymi wyzwaniami. Każde z nich jest w pewnym sensie zagadką logiczną. "Detektyw Pierre w labiryncie" to interaktywna przygoda, która polega na wyszukiwaniu szczegółów, logicznym łączeniu elementów, a także poznawaniu zaskakujących wydarzeń fabularnych! Ma w sobie coś ze szkolnej lekcji, ale jest przy tym bardzo rozrywkowa. Dzięki niecodziennej formie książki dziecko poczuje się jak bohater opowieści!

Detektyw Pierre uczy radzenia sobie z problemami, ale także szukania wyjścia z trudnych sytuacji. Oczywiście ogromne znaczenie mają tutaj wielkoformatowe, niezwykle barwne i wypełnione szczegółami ilustracje. To właśnie ich treść zapewnia wyjątkowe wyzwania, przeznaczone do rozwiązywania. To świetna okazja, by oderwać się na chwilę od telewizora lub telefonu oraz razem z całą rodziną zostać detektywami w labiryntowej historii, która może zainteresować nie tylko dzieci. Szukaj książek z tej wyjątkowej serii i pomagaj sympatycznemu detektywowi w rozwiązywaniu nawet najtrudniejszych zagadek kryminalnych. Odwiedź dziwne miasta, zbadaj labirynty oraz zmierz się z niesamowitymi przeciwnikami!

W tej serii znajdziesz przygody:

To wspaniała seria wielkoformatowych książek, która proponuje coś nowego. To nie tylko możliwość poznania barwnej intrygi kryminalnej, pełnej wesołych zwrotów akcji, ale także okazja, by samemu zostać bohaterem i przeżyć przygodę. Na pewno będzie to wspaniała propozycja dla rodziców, którzy chcą rozwijać u dzieci umiejętność logicznego myślenia.

Ładowanie...