Xi
 » Chihiro Maruyama

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Chihiro Maruyama

   (1 produktów)

  Detektyw Pierre w labiryncie

  Hiro Kamigaki, Chihiro Maruyama, Joanna Wajs, IC4Design

  (okładka twarda)

  29,89 
  Wysyłka 24 godziny

  Chihiro Maruyama

  Chihiro Maruyama to japońska copywriterka, współpracująca z uznanym zespołem ilustratorskim IC4Design. Założycielem tego wyjątkowego zespołu graficznego jest Hiro Kamigaki, który zna autorkę jeszcze z czasów szkolnych. Książki obrazkowe tej pisarki, opracowane razem z IC4Design, zdobyły ogromny rozgłos na całym świecie. Są cenione przez czytelników i krytyków. Wyszukany styl artystyczny oraz znakomity poziom intelektualny tych utworów zdecydowanie wyróżnia je w wielu ofertach wydawniczych. Pisarka lubi odkrywać zapomniane miejsca i często podróżuje po japońskich wyspach, gdzie rzadko trafiają turyści.

  Chihiro Maruyama jest znana polskim czytelnikom głównie z niesamowitych książek, których bohaterem jest detektyw Pierre. Tworzone przez nią opowieści są wypełnione zagadkami, zachęcającymi czytelnika do logicznego myślenia. Sympatyczni bohaterowie wyruszają w podróż przez niebezpieczne labirynty. Pewien straszliwy złoczyńca zdobył niesamowity przedmiot, umożliwiający zamianę wszystkich budynków miasta w prawdziwy labirynt. Zadanie wymaga od postaci i czytelników zwracania uwagi na każdy szczegół, by nie dać się zwieść przeciwnikowi.

  Każda opowieść Chihiro Maruyamy to nie tylko przygoda pełna zwrotów akcji, ale także znakomite ćwiczenie spostrzegawczości. Książki obrazkowe IC4Design zdobyły popularność na całym świecie oraz zostały przetłumaczone na kilkadziesiąt języków. Ciekawa opowieść z niesamowitymi labiryntami to świetna propozycja dla najmłodszych czytelników, którzy bardzo lubią nietypowe zagadki. Detektyw Pierre zaskakuje nawet dorosłych odbiorców!

  "Detektyw Pierre w labiryncie" - przygoda z sympatycznym detektywem do dla dziecka znakomita okazja do rozwoju różnych umiejętności. Odbiorca ćwiczy spostrzegawczość, analityczny sposób myślenia i przywiązywanie uwagi do szczegółów opowieści. Ponadto książki obrazkowe zachęcają najmłodsze dzieci do mówienia. Mały czytelnik może wymyślić własną historię związaną z wydarzeniami zaprezentowanymi na ilustracji wypełnionej wieloma ciekawymi elementami.

  Ładowanie...