Xi

Zakres cenowy


Ocena

Rozmówki angielskie

 (0 produktów)

Przykro nam, ta kategoria nie zawiera żadnych produktów.

Rozmówki angielskie

Rozmówki w języku angielskim to zdecydowany must have dla wszystkich osób, które w krótkim czasie chcą opanować podstawowe zwroty angielskie, które pozwolą swobodnie się porozumieć w tym języku. Wbrew pozorom zaledwie mała część osób uczących się tego języka potrafi naturalnie się w nim komunikować, dlatego warto także w ramach przypomnienia zaopatrzyć się w rozmówki i przypomnieć sobie podstawowe sformułowania. Zaletą rozmówek z pewnością jest forma treści dopasowana do konkretnej sytuacji oraz słownictwo oscylujące wokół jednego tematu. Równie efektywna jest nauka od podstaw wyłącznie na bazie rozmówek. W tym celu warto wybrać wydawnictwa obszerne, które zawierają znacznie większą liczbę zwrotów i słówek, niż podstawowe wydania kieszonkowe, w których, głównie ze względu na rozmiar, mieści się zaledwie treść podstawowa.

Rozmówki polsko-angielskie

W zależności od poziomu zaawansowania można dobrać pozycje, które rozwiną posiadane już umiejętności językowe. Pośród dostępnego asortymentu znaleźć można rozmówki z niewielkim zakresem słownictwa, które pozwolą porozumieć się na podstawowe tematy, a także te bardziej rozbudowane. Pozwolą one opanować zwroty niezbędne w danej branży, konkretnej sytuacji, czy wyjeździe naukowym lub zawodowym. Najważniejsze wydawnictwa, obecne na rynku od lat, które oferują aktualizowane co jakiś czas wydania to: Lingea, Pons czy Wydawnictwo Poltext. W skład ich asortymentu wchodzą rozmówki, słowniki i podręczniki opracowane przez najlepszych lingwistów i dydaktyków. Są zaprojektowane w sposób ułatwiający przyswajanie bazy zwrotów i słówek, a dodatkową zaletą takich pozycji jest obszernie zaprezentowana i wyjaśniona wymowa.

Rozmówki po angielsku - tematyczne

Szeroki wachlarz dostępnych wydań umożliwia wybór pod względem celu ewentualnego wyjazdu. W sklepie dostępne więc będą rozmówki dedykowane pasjonatom podróży i sportu, a także osobom, które podróżują w celach biznesowych czy zarobkowych. Osobne wydania poświęcono pracownikom gastronomii, pomocom domowym, turystom, studentom, opiekunom osób starszych, sportowcom czy nawet zakochanym. Duży wybór pozwoli wybrać rozmówki szyte na miarę potrzeb, co zaoszczędzi czas podczas nauki i pozwoli ominąć zwroty mało praktyczne i rzadko używane w danej branży. Dedykowane rozmówki z pewnością pozwolą skupić się na nauce wyłącznie niezbędnych słów i całych fraz, powtarzanie których jest niezwykle efektywne i przynosi szybko zauważalne skutki.

Rozmówki angielsko-polskie dla najmłodszych

Oferta sklepu obejmuje także wydawnictwa dedykowane najmłodszym uczniom i pasjonatom języka angielskiego. Dzieci bardzo szybko przyswajają języki obce także oglądająca bajki i filmy, poprzez powtarzające się zwroty i sformułowania. Rozmówki z pewnością będą świetną pomocą dydaktyczną, także ze względu na swoją atrakcyjną formę. Wydania dla najmłodszych zazwyczaj zawierają także zabawne anegdoty, kolorowe ilustracje, zagadki oraz rebusy. Można także zakupić zestawy z nagraniami, które efektywnie pomogą młodemu uczniowi opanować również poprawną wymowę angielskich zwrotów. Dzięki płytom CD dodanym do rozmówek można także wykonywać liczne ćwiczenia utrwalające wiedzę, słuchać dialogów, co dodatkowo ułatwi zapamiętanie wyuczonych słów i fraz.

Ładowanie...