Xi

Zakres cenowy


Ocena

Fiszki angielski

 (0 produktów)

Przykro nam, ta kategoria nie zawiera żadnych produktów.

Fiszki do nauki angielskiego - ucz się przez zabawę!

Choć osobom, które mają już za sobą pierwsze szlify w nauce angielskiego, nazwa "fiszki" może kojarzyć się z rybkami, jej znaczenia trzeba szukać zupełnie gdzie indziej: fiszki to dwustronnie zadrukowane karty, służące do nauki obcych słówek metodą pytanie-odpowiedź.

W podstawowym wariancie fiszki na jednej stronie widnieje polskie słowo, na odwrocie zaś - jego obcojęzyczne tłumaczenie. Wiele fiszek do nauki angielskiego ma bardziej rozbudowaną treść: na kartach znajdziemy wskazówki dotyczące wymowy, odmian, zastosowania danego słowa w zdaniach. Popularnym rozwiązaniem jest także umieszczanie na fiszkach kolorowych obrazków ilustrujących poszczególne słowa - zestawy te polecane są osobom, które najlepiej przyswajają wiedzę za pośrednictwem zmysłu wzroku.

Fiszki - angielski dla zabieganych

Nauka z zastosowaniem fiszek to dobre rozwiązanie dla osób zapracowanych, którym trudno wygospodarować czas na lekcje - zestawy są lekkie i kompaktowe, dlatego można zabrać je ze sobą do pracy czy na uczelnię i przeglądać karty nawet w ramach kilkuminutowych przerw.

Fiszki do nauki angielskiego dla początkujących i zaawansowanych

Szeroka oferta fiszek dostępna w naszej księgarni wychodzi naprzeciw potrzebom osób na różnym poziomie zaawansowania - nauka z naszymi produktami zaczyna się już od poziomu A0. Angielskie fiszki otwierają przed uczniami duże możliwości także pod względem zakresu tematycznego przerabianego materiału. Z ich pomocą można uczyć się nie tylko podstawowych rzeczowników, ale i odmiany czasowników nieregularnych, wyrażeń idiomatycznych, słów i zwrotów przydatnych w kontaktach biznesowych czy w podróży - przykładowo, fani Beaty Pawlikowskiej chętnie sięgają po sygnowane jej nazwiskiem Fiszki podróżnicze.

Obok pojedynczych kompletów w ofercie dostępne są rozbudowane systemy do nauki angielskiego, takie jak Fiszki PLUS: karty pogrupowane są tu w kilka zestawów, odpowiadających kolejnym poziomom nauczania. Uzupełnieniem zestawów jest program komputerowy i nagrania, przybliżające użytkownikowi poprawną wymowę słówek oraz sposoby zastosowania ich w naturalnej komunikacji.

Fiszki - angielski dla dzieci

Fiszki dedykowane dzieciom wyróżniają się atrakcyjną szatą graficzną - kolorowe, zabawne rysunki przykuwają uwagę i stanowią dodatkową zachętę do nauki. Wybór słów również nie jest przypadkowy: hasła odnoszą się do znanych dzieciom obiektów i sytuacji, pomagają opowiadać po angielsku o szkole lub przedszkolu, czasie wolnym, wakacyjnych podróżach.

Fiszki po angielsku są także popularną pomocą naukową dla dzieci, które uwielbiają zagadki i zabawy edukacyjne. Nawet tradycyjne karty można wykorzystać na wiele sposobów, przeprowadzając np. zawody w odgadywaniu słów na czas lub zbieraniu jak największej liczby kart z poprawnie przetłumaczonymi hasłami.

Ciekawą alternatywą są także fiszki inspirowane popularnymi grami karcianymi: Czarny Piotruś, Memorki czy Kwartet. Z takim zestawem można świetnie bawić się całą rodzina, a wiedza wchodzi do głów niemal niepostrzeżenie!

Ładowanie...